Bu sene İstanbul’daki mahalli ofisini açmaya hazırlanan Netflix, İspanya yapımı gençlik dizisi Elite amaciyla hususi bölümler duyurdu. hayat çapında hatri sayilir büyüklükte tek kitlesi var olan sıra 18 Haziran’da dördüncü sezonuyla seyirci karşısına çıkacak. 14-18 Haziran’ı “Elite Haftası” duyuru eden Netflix, o günlerde sevilen yapımın baş karakterlerinden oluşan mini bölümler yayınlayacak.

“Elite: Öyküler” ismiyle gösterime girecek hususi bölümlerde izleyicilerin sürprizlerle karşılaşacağı açıklandı. Üçüncü sezonda diziden ayrılan ani çok karakterin de bölüm fragmanlarında görülmesi dikkat çekti.

Elite: Öyküler, dizinin anne karakterlerine odaklanıyor

Elite, işçi sınıfından gelen üç İspanyol gencin kendisinin okullarının yanması üstüne hususi tek kolej var olan Las Encinas’da tanıştığı varlıklı arkadaşlarıyla aralarındaki derslik çatışmasını mevzu alıyor. Gençlerin birbirlerine karşı gösterdiği megaloman davranışlarının cinayete yollar açmasıyla işler sarpa sarıyor. Şu anda üç sezonla Netflix’te bulunan Elite, her sezonda değişik tek cinayeti aydınlatıyor.

netflix elite: öyküler

Her gençlik dizisinde olduğu benzeri Elite’te de öne çıkan esler var: Carla ile Samuel; Ander ile Omar; Nadia ile Guzmán… Çiftlerin araları nihayet sezonda iyice açılmıştı. Mina El Hammani’nin canlandırdığı Nadia karakteri diziden ayrılmış, Ester Expósito’nun hayat verdiği Carla amaciyla de eş tek durum mevzubahis olmuştu. 14-18 Haziran arası yayınlanacak Elite: Öyküler bölümlerinde bu eslerin Las Encinas’a başlamadan önceki yaz geçirdikleri zamanlar anlatılacak.

Elite: Öyküler, “Elite dünyasını genişletmek” emeliyle hazırlanan tertemiz tek hikaye serisi. İlk bakışta spin-off benzeri görünen seri aslında öyle değil. Yapımcılarının ifadesine göre bu bölümler, izleyicilere Elite ve karakterleri ile alakalı yeni hikayeler saglamak amaciyla hazırlandı.

Nadia ve Carla art dönüyor

Paylaşılan evvel fotoğraflardan, hususi bölümlerin Yalnızca Omar, Ander, Guzman ve Rebeca dörtlüsü çevreninde döneceği anlaşılıyordu. ama tertemiz fragmanlar ve açıklamalardan anladığımız kadarıyla; üçüncü sezonda eğitimi amaciyla New York’a taşınan Nadia’nın, kardeşi Omar’dan aldığı parti daveti üzerine Guzmán ile yolları tekrar kesişecek.

Ailesinin içinde bulunduğu sıkıntılar hasebiyle Londra’da okuluna ayni ritimde devam etmek istek eden Carla ise Samuel tarafından engellenmeye çalışılacak. Samuel, sevdiği kadına uçağa binmemesi için hatri sayilir büyüklükte tek çalım uygulamak isteyecek.

Yeni sezonla alakalı heyecan edilen en mühim konulardan biri de Elite dizisinde göreceğimiz tertemiz yüzler. İsimlerinin Ari, Mencia, Patrick ve Phillipe olacağı söylenen karakterlere hususi bölümlerde yer verilmediği anlaşılıyor. Bunların tertemiz sezonla birlikte izleyiciyle buluşacağını söyleyebiliriz.

Hangi bölümler ne vakit yayınlanacak?

Toplamda dört sezondan oluşan Elite: Öyküler serisinin yayınlanacağı tarihler şu şekilde:

– Guzmán, Caye ve Rebe (3 bölüm – 14 Haziran)
– Nadia ve Guzmán (3 bölüm – 15 Haziran)
– Omar, Ander ve Alexis (3 bölüm – 16 Haziran)
– Carla ve Samuel (3 bölüm – 17 Haziran)

18 Haziran’da ise Elite heyecanla beklenen 4. sezon ile Netflix kataloğunda yerini alacak.

Elitenetflix elite öykülernetflix gençlik dizileri

CEVAP VER