Beyaz TV ekranlarında yayınlanan ve ara ara skandalları ile gündeme gelen Beyaz Futbol programının Bir gün evvel akşam yayınlanan bölümüne Abdülkerim Durmaz‘ın küfrü damga vurdu.

Daha evvel Rasim ozan Kütahyalı‘nın Boşnakları amaç alan çıkışı ile hatri sayilir büyüklükte reaksiyon çeken programda Bir gün evvel akşam da sunucu onur Yıldız konuştuğu sırada Abdülkerim Durmaz’ın “Doğduğu günün ….. ….. bendeniz gidiyorum” ifadelerini kullandığı duyuldu. Görüntüler kısa müddette yasamsal medyada da geniş aksiseda uyandırdı.

KÜTAHYALI’NIN GERİ DÖNMESİ TEPKİ ÇEKMİŞTİ

Türkiye Basketbol Federasyonu (TBF) Başkanı Hidayet Türkoğlu, Rasim ozan Kütahyalı’nın ekranlara dönüşü hasebiyle ak TV’ye reaksiyon göstermişti. Türkoğlu, kişisel Twitter hesabında yaptığı paylaşımda “Mahkemece suçlu bulunan bu onur yoksunu Rasim ozan Kütahyalı’yı tekrar programa çıkararak hatali yapan ak TV’nin bu yanlıştan acilen dönmesini diliyorum” ifadesini kullanmıştı.

ERTEM ŞENER İSTİFA ETMİŞTİ

7 senedir ak TV Spor Müdürü olarak görevli var olan Ertem Şener, geçtiğimiz günlerde sürpriz tek karara imzasini atarak kanaldan istifa ettiğini duyurmuştu.

CEVAP VER