Corona virüs tesiriyle tek müddettir kapalı var olan MediaMarkt mağazalarının tek Haziran bugünü açılacağını duyurmuştuk. art sayım başlamışken, biz de bu videomuzda MediaMarkt mağazalarında alınacak önlemleri sıraladık.

MediaMarkt mağazalarında hangi tedbirler alınacak?

1 Haziran bugünü Türkiye’deki bütün MediaMarkt mağazaları açılıyor. elbette tespit edecek önlemlerle. Bu videomuzda “MediaMarkt mağazalarında nasıl tedbirler alınacak?” sizler amaciyla anlattık.

Mağazalarda hangi tedbirler alınacak?

MediaMarkt mağazalarındaki tedbirler mağazaya girişinizden bu yana başlayacak. MediaMarkt mağazalarında bulunabilecek alıcı sayısı, MediaMarkt mağazasının büyüklüğünün yüzde 10’u civarindan olabilecek. İçeriye dahada çok alıcı alınmayacak. İçeri giren müşteriler, mağazanın girişinde bulunan dezenfektanlardan kendisi kendilerini dezenfekte edebilecekler. Mağazanın girişinde bulunan tedbirler mağazanın içinde de ayni ritimde devam edecek. Müşteriler içeri girdikleri zaman, yasamsal ara kaidelerine dikkat edecekler. Herhangi bir demo ürünü deney etmek istediklerinde, mahsul satış temsilcisi tarafından istenilen dezenfekte edilecek ve müşteriye öyle sunulacak. Ayrıca mağazadaki bütün ürünler tespit edecek aralıklar ile dezenfekte edilecek. MediaMarkt çalışanları da bu kapsamda düşünülmüş. Çalışanlar için devamlı olarak gövde ısısı denetimi yapılacak. Ayrıca çalışanların devamlı olarak dinlenmesi amaciyla molalar da sıklaştırılacak.

mediamarktMediaMarkt Corona önlemleriMediaMarkt mağazadan teslimatmediamarkt mağazalarımediamarkt mağazaları ne vakit açılıyorMediaMarkt ne vakit açılacak

CEVAP VER