Yeni kuşak iPad Pro ile birlikte Smart Keyboard da hayatımıza girdi. Dokunmatik yüzeye sahip bu klavye modeline Logitech tarafından tek ek tanıtıldı. Akıllı bağlantı Yuvası ve dokunmatik yüzey ile gelen Combo Touch tanıtıldı. Şimdi gelin, Logitech Combo Touch nitelikleri ile alakalı detaylara yakından bakalım.

Logitech Combo Touch özellikleri

Logitech Combo Touch özellikleri ile alakalı detaylarda en dikkat çeken nokta elbette dokunmatik yüzey. iPad (7. Nesil), iPad Air (3. Nesil) ve iPad Pro (10.5 inç) amaciyla dokunmatik yüzey ve Akıllı bağlantı Yuvasına (Smart Connector) sahip klavyeli kılıf, sağladığı ekran imleciyle pc beklentilerine karşılık verilmesine muavin oluyor.

Notes, Pages, Numbers ve Keynote benzeri uygulamaları izleme dörtgeni ile kullanmaya imkan veren Combo Touch, elektronik tablo hücrelerini vurgulama, kopyalayıp yapıştırma, kaydırma, çift dokunma, uygulamalar arasında geçiş yapma ve e-posta düzen etme benzeri işlemlerin de pratikliğini artırıyor.

iOS kısayol tuşları ile kullanımı kolaylaştıran ürün, aynı zamanda da arkadan aydınlatma özelliğine sahip.

Son olarak ürünün dört değişik kullanım moduna sahip olduğunu belirtelim. bunlar; Yazma Modu, Görüntüleme Modu, Çizim Modu ve Okuma Modu.

logitechLogitech ComboLogitech Combo TouchLogitech Combo Touch özellikleri

CEVAP VER