Çift ekranlı telefon gibi yenilikçi tasarımlarla karşımıza çıkan LG için yeni bir konsept tasarım paylaşıldı. Şirketin bir katlanabilir telefon geliştirdiğine dair iddialar bir süredir ortalıkta dolaşıyordu. Bir konsept tasarımcı, katlanabilir LG telefon iddialarını görsele çevirdi. Tasarımın Galaxy Fold‘a oldukça benzediğini söyleyebiliriz.

Katlanabilir LG telefon nasıl olacak?

Şirketin katlanabilir telefon geliştirdiğine dair söylentiler henüz kesinlik kazanmadı. Yine de şirketin yenilikçi tasarımlarına katlanabilir ekran tasarımının eklenmesi sürpriz olmaz. Bir konsept tasarımcı yayınladığı görsel ile bizleri olası tasarım konusunda bilgilendiriyor.

katlanabilir lg telefon

Yayınlanan görseldeki tasarım Galaxy Fold gibi telefondan tablet boyutuna çıkabilen bir ekrana sahip. Eğer iddialar doğruysa LG’nin katlanabilir telefonu bu tasarıma yakın olabilir. Bu tasarımda ön kameranın iki adet olduğunu görüyoruz.

Son yıllarda akıllı telefon pazarıyla pek iyi geçinemeyen LG, çift ekranlı telefon gibi tasarımlarla dikkatleri üzerine çekiyor. Akıllı telefon üreticilerinin daha büyük ekran yerine iki farklı ekran boyutu üzerinde çalışıyor olması, birkaç yıl sonrasının cep telefonlarını belirliyor.

Söylentilere göre LG katlanabilir telefon 2021 yılının ilk yarısı içerisinde satışa çıkabilir. Diğer analistlerin görüşleri de genel olarak 2021’in ilk yarısını işaret ediyor.

Sizce LG’nin yeni akıllı telefon tasarımı başka hangi detaylara sahip olabilir?

LG akıllı telefonLG katlanabilir telefonLG katlanabilir telefon özelliklerilg katlanabilir telefon konsept tasarımıLG katlanabilir telefon ne zaman tanıtılacaklg katlanabilir telefon tasarımılg konsept tasarımLG Telefonlg telefon tasarımı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER