Adobe, bildiğiniz gibi bilgisayar yazılımındaki en eski ve en büyük isimlerden biridir. Şirket, web teknolojileri ve tasarım programları yapmaktadır. Genellikle Adobe’nin programları için oldukça para ödemeniz gerekir ancak bugünlerde bazı ücretsiz Adobe uygulamalarının üzerine düşüyor.

Bu yazımızda sizlere ücretsiz Adobe uygulamaları hangileri onları sıraladık. Lafı daha fazla uzatmadan yazımıza geçelim; keyifli okumalar.

İşte karşınızda ücretsiz Adobe uygulamaları

Adobe Photoshop Kamera

Adobe Photoshop Camera, fotoğraf çekmenin yepyeni bir yolunu sunmaktadır. Normalde, bir fotoğraf çeker ve ardından filtreler ile fotoğrafı düzenlersiniz. Ancak Photoshop Camera, siz deklanşöre basmadan önce filtreler uygulayacak ve canlı önizlemeleri gösterecek kadar akıllıdır.

Her şey, tescilli bir yapay zeka yazılımı olan Adobe Sensei sayesinde çalışıyor. Sensei, sahneyi kameranızdan algılayabilir ve ayarları anında hızlıca düzenleyebilir. Yine de bu olayın gerçekleştiğini görmek için internet bağlantınızın aktif olmasına ihtiyacınız olacak.

Telifsiz görseller için en iyi web siteler!

Telifsiz görseller için en iyi web siteler!

Telifsiz görsel bulmak son zamanlarda bir hayli zorlaştı, bu yazımızda sizlerin işini kolaylaştıracak. Telifsiz görseller için en iyi web siteler!

Photoshop Camera, yapay zeka tarafından önerilen fotoğraf düzenleme biçiminde başka bir harika özellik için bir araya geliyor. Güçlü yapay zeka fotoğrafların arka planlarını değiştirebilir, nesneleri sorunsuz bir şekilde ekleyebilir, fotoğraftaki bir kişinin aynalarını veya klonlarını oluşturabilir hatta çok daha fazlasını yapabilir.

Android için Adobe Photoshop Camera

iOS için Adobe Photoshop Camera

adobeAdobe Acrobat ReaderLRphotoshopphotoshop mixuygulamalar

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER