WWDC 2020 etkiliğinde tanıttığı iOS 14 ile iPhone kullanıcılarına Bir hayli tertemiz özellik sunacağını açıklama eden Apple, iPhone 12 serisi amaciyla hazırlıklarına ayni ritimde devam ediyor. Eylül ayında tanıtılacak var olan iPhone 12 şarj cihazı ile karşımızda!

iPhone 12 şarj cihazı düş kırıklığı olabilir!

Android telefonlar 65W hızlı şarj seviyelerine ulaşmışken, Apple’ın bu konuyla alakali yavaş adım atıyor olması kullanıcıları kızdırıyor. iPhone 11 Pro ve Pro Max modellerinde yıllardır kullanılan 5W’lık adaptörden 18W’lık adaptöre geçiş yapan teknoloji devi, iPhone 12’de hızlı şarj ile alakalı tek adım dahada atacak.

Ancak minik tek adım olacak. tek Twitter hesabında yapılan paylaşımda, iPhone 12 amaciyla üretildiği argüman edilen 20W güç adaptörü sergilendi. İlk etapta şeffaf kasa içinde bulunan adaptör sahte olduğu düşünülerek dikkate alınmadı, ama derhal sonrasında Apple’ın şarj cihazları ile aynı tasarımda karşımıza çıktı.

iPhone 11 Pro ve Pro Max’in kutusundan çıkan 18W’lık adaptörler ile 20W gücündeki bu adaptörün tasarımı aynı. Bu kapsamda hakikat olma olasiligi gündeme gelse de, şu anda bu adaptörü onaylamamız amaciyla rastgele yollar yok. Önümüzdeki günlerde alana çıkacak sızıntıları beklemek zorundayız.

Ürün hakikat olsun veyahut olmasın, iPhone 12 Pro modellerinin en az 18W şarj cihazıyla geleceğine eminiz. dahada ahenk gösteren fiyatlı modellerin Başka bir deyişle iPhone 12’lerin hızlı şarj cihazına sahip olup olmayacağı şu anda bilinmezliğini koruyor. Ancak, bütün cihazlar aynı kapasitede hızlı şarj yeteneğine sahip olacak.

AppleiPhone 12iphone 12 şarj cihazı

CEVAP VER