Sihirli Elma YouTube kanalında sizler amaciyla Apple ile alakalı değişik video klipler hazırlamaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda Apple Gündeminde neler oldu, iPhone 12 ücreti ne civarindan olacak ve iOS 13.5 nitelikleri neler benzeri değişik özelliklere yakından baktık.

Sihirli Elma YouTube kanalında gündem değerlendirdik!

Sihirli Elma YouTube kanalında Apple ile alakalı çektiğimiz videolara ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda Apple ile alakalı gelişen haftalık olaylara değiniyoruz. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Bu hafta neler oldu?

Apple ile alakalı gelişmeler arasında mühim haberler bulunuyor. Bu haberlere göre iPhone 12 nitelikleri ağır ağır alana çıkıyor. iPhone 12 serisinin tamamı OLED ekran ile karşımıza çıkacak. En iyi havadis ise iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro’in ekranı 120 Hz yenileme hızına sahip olacağı. tek başka konuştuğumuz mevzu ise iOS 14 oldu. WWDC, Apple tarafından açıklanan tarihe göre 22 Haziran’da yapılacak. İlk kez tek WWDC etkinliği, Coronavirüsten dolayı online olarak olarak gerçekleştirilecek. Bu etkinlikte Apple’ın derhal hemen bütün cihazları amaciyla tertemiz işletim sistemlerini tanıtacak ve böylelikle Apple kullanıcıları cihazlarına hangi özellikler gelmiş haberdar olacaklar.

Bir başka havadis ise Apple kullanıcılarının en çok hangi uygulamaya kazanç harcadığı oldu. Sizler amaciyla evvel 3 uygulama arasına giren TikTok ve Tinder benzeri uygulamalar ile alakalı da fikirlerimizi söyledik. Konuştuğumuz nihayet konular arasında Apple Store’lar da kendilerine yer buldular. Apple Store’lar bütün yeryüzünde ağır ağır kullanıcılara hizmet vermeye başladılar. Ülkemizde ise Apple Store’ların geleceği ile alakalı bu tarih itibariyle rastgele tek gelişme bulunmuyor.

apple gündemios 14ios 14 özellikleriiPhone 12iPhone 12 özellikleriPhone 12 nitelikleri nasıl olacakiPhone 12 ekraniPhone 12 sihirli elmaiPhone 12 sızıntılarıwwdc 2020

CEVAP VER