Kısa süre önce tanıtılan yeni iPhone ailesi çeşitli konularla gündemde kalmayı sürdürüyor. Bugün ise iPhone 12 ekran değişim ücretleri belli oldu. Apple tarafından belirlenen bu ücretler, tüketicileri pek de mutlu etmeyecek diyebiliriz.

iPhone 12 ve iPhone 12 Pro ekran değişimi ücreti doğrulandı

Kullanıcıların telefonlarında yaşadığı en maliyetli sorunlardan biri ekran tarafında görülüyor diyebiliriz. Özellikle üst segment akıllı telefonların ekran değişimi maliyetleri tüketicileri üzebiliyor. Geçtiğimiz günlerde tanıtılan yeni iPhone ailesinin de merak edilen ekran değişim fiyatı belli oldu.

Apple; iPhone 12 ekran değişim ücreti için 279 dolar fiyat belirledi. Bu fiyat iPhone 12 Pro için de geçerli olacak. Ancak iPhone 12 mini ve iPhone 12 Pro Max için bu ücretler henüz açıklanmadı. Ancak tahminlere göre; bu iki cihazın ekran değişim fiyatı da telefonların fiyatının üçte biri kadar olacak.

iPhone 12 Pro ekran değişim

Ülkemizde ise iPhone 12 ekran değişim ücretleri ne olacak henüz bilinmiyor. Hatta telefonların Türkiye fiyatı dahi Apple tarafından duyurulmadı. Ancak ülkemizde iPhone 12 ekran değişimi fiyatı için bir tahmin yapacak olursak iPhone 11 Pro’dan yola çıkabiliriz. iPhone 11 Pro’nun ekran değişim ücreti 2.500 lira olarak belirlenmişti. Yeni iPhone modelleri için bu fiyatın bunun biraz daha yukarısında olması bekleniyor.

iPhone 12 kutu içeriği Fransa’da farklı olacak!

iPhone 12 kutu içeriği Fransa’da farklı olacak!

Apple’ın iPhone kutuları için aldığı karar Fransa’da bir yasaya takıldı. iPhone 12 kutu içeriği Fransa için farklı olacak! İşte detaylar…

iPhone 12 mini batarya kapasitesi belli oldu!

iPhone 12 mini batarya kapasitesi belli oldu!

iPhone 12 mini batarya kapasitesi ile birçok kişiyi şaşırtacak. Bu modelin bataryası, iPhone SE 2020’nin bataryasından ne kadar iyi?

iPhone 12 ekraniPhone 12 ekran değişim ücretleriiPhone 12 ekran değişim fiyatıiPhone 12 Pro ekran değişim ücreti

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER