Apple amaciyla hususi içerikler ürettiğimiz Sihirli Elma YouTube kanalımızda sizler amaciyla değişik video klipler hazırlamaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda iPad ile not alma sualine cevap veriyoruz. Ayrı olarak sizler amaciyla seçtiğimiz en iyi ücretli ve ücretsiz iPad en iyi not uygulamaları hangileri gösteriyoruz.

iPad ile not almak!

İster tek öğrenci olun, isterseniz de araştırmayı seven tek kişi. bu erken sizlere önereceğimiz en iyi iPad not alma uygulamaları ile işleriniz oldukça kolaylaşacak. Dilerseniz sözü daha fazla uzatmayalım ve sizleri Sihirli Elma YouTube kanalında hazırladığımız video ile baş başa bırakalım.

iPad ile hangi uygulamaları kullanarak not alabilirsiniz?

iPad ile not almak için, iPad’in kutusundan çıkmayan Apple Pencil‘ı da Ayrı olarak satın almanız gerekiyor. Böylelikle iPad ile kalem kullanarak not alabilirsiniz. iPad ile not almak içinse değişik uygulamalar bulunuyor. Bu uygulamalardan ilki var olan Notlar uygulaması Apple’ın kendisinin yerleşik uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. Bu uygulama iCloud ile eşitlendiği amaciyla buradaki bütün notlarınız her vakit her yerden erişilebilir vaziyete geliyor. Ayrı olarak fiyatsız var olan bu uygulama ile en sade şekilde notlarınızı tutabilirsiniz. size önerdiğimiz diler uygulama ise Google Keep. Google’ın kendisinin uygulaması var olan bu uygulama dilediğiniz bütün cihazlarda çalışıyor. iPad üzerinden aldığınız notlara hemide Android cihazlardan ayni vakitte da dilediğiniz tarayıcı üzerinden ulaşabiliyorsunuz. Bu uygulamayı en ahenk gösteren kılan ise, notlarınızı dilediğiniz kişiler ile rahatça paylaşabilmeniz ve onlar ile birlikte notlar üzerinde değişiklik yapabilmeniz. Önerdiğimiz nihayet uygulama ise Notability.  Şu anda 59.99 TL benzeri tek ücrete sahip var olan not uygulaması uzunca vadede kullanıcıların parasının hakkını ödeyen tek uygulama. El yazısını normal metne çevirme, PDF üstüne not alma, not alırken senkron tek şekilde ses kayıt etme benzeri nitelikleri bütün talebeler amaciyla ideal.

Sizler amaciyla önerdiğimiz not uygulamalarından rastgele birisini kullanıyorsanız bizlere tavsiyelerde bulunabilirsiniz. Şimdiden iyi seyirler!

apple pencilapple pencil özellikleriapple pencil ile not almakapple pencil incelemeapple pencil not deneyimien iyi ipad uygulamalarıen iyi not alma uygulamalarıiPad en iyi not uygulamalarıiPad ile notiPad ile not almaiPad ile not alma nasıliPad ile not nasıl alınıriPad kalemi ile not almakiPad not

CEVAP VER