WWDC 2020 amaciyla beklenen vakit geldi. bu erken TSİ 20:00’da iOS 14 özellikleri ile birlikte Apple cephesindeki Bir hayli yenilik netlik kazanacak. Biz de bu etkinliği canlı yayında izleyeceğiz ve evvel izlenimlerimizi size aktaracağız. canlı yayınımız 19:25’te başlıyor!

iOS 14 tanıtılıyor! canlı Yayın

WWDC 2020 etkinliği ile iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 ve macOS 10.16 tanıtılacak. Biz de canlı yayında bütün yenilikleri size aktaracağız.

WWDC 2020 etkinliği başlıyor

iOS 14’ün acele tek test sürümü sızdırılmıştı ve güncellemeye dahil edilebilecek bütün özellikler ile alakalı bu test sürümü bilgi vermişti. Peki bu akşam iOS 14 amaciyla bizleri neler bekliyor?

– anne Ekran: anne ekrandaki uygulamalar tek liste görünümü alabilir, böylelikle yüklü var olan her şeyi dahada basit görüntüleyebilirsiniz.

– Fitness Uygulaması: Apple, kullanıcıların iPhone, iPad, Apple TV ve Apple Watch’ta rehberli egzersiz videoları indirmesine imkan tanıyan tek fitness uygulaması üzerinde çalışıyor.

– Podcast’ler: Apple, For You önerileri ve arkadaşlarınızın ne dinlediğini görmek amaciyla tek seçenek bulunan yenilenmiş tek Podcasts uygulaması geliştiriyor.

– Mesajlar: Mesajlar, grup sohbetlerinde @ ifadeleri, iMessage’ları art çekme özelliği, grup sohbeti amaciyla göstergeler yazma ve mesajları okunmadı olarak işaretleme seçeneği duyurulabilir.

– Safari: Safari değişik tek uygulamaya gereksinim duymadan değişik dilleri çevirmek amaciyla yerleşik tek çeviri özelliğine sahip olabilir.

Ayrıca başta da söylediğimiz benzeri etkinlikte iOS 14, iPadOS 14, tvOS 14, watchOS 7 ve macOS 10.16’nın da tanıtılması bekleniyor.

ios 14ios 14 özellikleriwwdc 2020

CEVAP VER