Apple, düzen ettiği Eylül etkinliği ile en tertemiz ürünleri ve servislerini tanıttı. tertemiz iPad ve Apple Watch modellerine şahit olduğumuz etkinlikte Fitness+ ve Apple One hizmetlerini de görmüş olduk. Apple Ayrı olarak etkinliğin nihayetinde iOS ve ekosistemin başka işletim sistemleri için  GM(Golden Master) sürümlerini yayınladığını duyurdu.

iOS 14 GM nihayet tanıtıldı

Golden Master olarak isimlendirilen iOS 14 sürümü amaciyla Apple resmi izahı yaptı. Apple Developers internet sitesi üzerinden tek IPSW dosyası ile edinebileceğiniz tertemiz sürüm, iPhone, iPod Touch ve iOS 14 beta heyeti var olan iPad’lerde de test edilebilecek. Yarın itibarıyla kullanıma sunulacak iOS 14 GM sürümüne iPadOS 14 GM, watchOS 7 GM ve tvOS 14 GM sürümleri de eşlik edecek.

iOS 14 GM

Yeni tek deneyim, dahada çok kişiselleştirme, sık kullanılan uygulamalarda dahada akıllı çözümlemeler benzeri sloganlar ile kullanıma çıkmaya hazırlanan tertemiz iOS işletim sistemi sürümüne iPhone SE ailesi, iPhone 6s ve sonrası akıllı telefonlar ve iPod Touch 7. kuşak cihazlar sahip olabiliecek.

Apple Beta Software program kapsamında edinebileceğiniz en tertemiz test sürümleri amaciyla evvela programa dahil olmanız gerekiyor. Beta Software Program‘ına bu link üzerinden erişebilirsiniz.

ios 14 özellikleriios 14 güncellemeios 14 gmios 14 golden masterios 14 updateios 14 yenilikleriiphone güncellemesi

CEVAP VER