Instagram popüler tek eğlence ağı olsa da Bir hayli kişi amaciyla de istikbal kapısı haline gelmiş durumda. YouTube benzeri içerik üreterek kazanç kazanılan platformların aksine Instagram’dan istikbal sağlamak çok dahada kolay. Bunların ötesinde Zati meşhur var olan ve Instagram’da da bu ününü ayni ritimde devam ettiren kişiler bulunuyor. Milyonlarca takipçisi bulunan ünlüler, Instagram üzerinden belki de çıkarttıkları albümlerden, çıktıkları tek mücadeleden veyahut tertemiz piyasaya çıkan makyaj ürünlerinden çok dahada çok kazanabiliyor. İşte Instagram’dan en çok galip gelen ünlüler!

Instagram’dan en çok galip gelen ünlüler listesi Bir hayli değişmedi 

Her sene hemide takipçilerini ayni vakitte da reklam gelirlerini artıran bu meşhur simaların 2020 yılını yarılamışken ne civarindan kazandıkları da alana çıktı. Instagram’dan en çok galip gelen ünlüler listesinde dünyaca meşhur isimler yer alıyor ve geçen seneye oranla Bir hayli tek değişim görülmüyor ama kazanılan rakamlar katlanmış durumda.

Instagram Rich List 2020 şeklinde hazırlanan bu listede dünyaca meşhur isimler yer alıyor. Listede, Instagram’dan elde ettikleri kazançlar ve sahip oldukları takipçi sayısı ile birlikte, değişik alanlardan 100 yasamsal medya ünlüsü yer alıyor.

Instagram’da TheRock ismiyle Bilinen Dwayne Johnson, 187 milyonu aşkın takipçisiyle post başına tek milyon dolar kazanıyor.

Instagram takipçileri listesindeki fevkalade büyümesiyle dikkat çeken, The Rock, Kylie Jenner, Kim Kardashian ve Ariana Grande benzeri ünlüleri 2019’da geçerek şaşırtmıştı.

Instagram-dan-en-cok-kazanan-unluler-00

İkinci sırada ise Kylie Jenner yer alıyor. Jenner, Forbes’a göre geçen sene en çok galip gelen kişi ve bütün zamanların en varlıklı kişisi listesinde de mühim tek muvaffakiyet yakalamış durumda. Jenner, 181 milyon takipçiyle, paylaşım başına 986 bin dolar kazanıyor.

Kylie Jenner’ın derhal peşinden dünyaca meşhur futbolcu Cristiano Ronaldo, 224 milyon takipçisiyle geliyor ama post başına 889 bin dolar kazandığı amaciyla Jenner’ın altında üçüncü sırada yer alıyor.

İlk 5’te aynı aileden iki kişi bulunuyor, kast ettiğimiz kişi tabiki Kim Kardashian. Kardashian, TV şovu ve yaptığı resim çekimleriyle biliniyor olsa da 175 milyon takipçisiyle her paylaşım başına 858 bin dolar kazanıyor.

Instagram’ın en çok kazananları arasında evvel 5’te üç kadın bulunuyor. Bunlardan birisi ve listede 5’inci sırada bulunan meşhur sanatçı Ariana Grande, 191 milyonu aşkın takipçisiyle her paylaşım başına 853 bin dolar kazanıyor.

Listede sırasıyla bulunan bütün ünlüler ise şu şekilde sıralanıyor:

1. Dwayne Johnson

2. Kylie Jenner

3. Christiano Ronaldo

4. Kim Kardashian

5. Ariana Grande

6. Selena Gomez

7. Beyoncé Knowles

8. Justin Bieber

9. Taylor Swift

10. Neymar Da Silva Santos Junior

dwayne johnsonInstagramInstagram ünlüleriInstagram üzerinden belki de çıkarttıkları albümlerdenInstagram’ın en çok galip gelen ünlüleriKim KardashianKylie Jenner

CEVAP VER