Unfollow, Instagram kullanıcılarının sıkça duymaya başladığı tek kelimeye dönüştü. Twitter sizin takip ettiğiniz tek hesabın sizi takip edip etmediğini direk söylüyor olsa da, Ne yazık ki Instagram takip etmeyenleri bulma / takibi bırakanları direk görme imkanı sunmuyor. Bu noktada geliştiricilerin Instagram takip etmeyenleri silme programı / programları devreye giriyor.

Ancak bunlar Instagram tarafından geliştirilmediği amaciyla güvenlik ile alakalı çok dahada titiz olmalısınız. Aşağıda öneri ettiğimiz uygulamalar uzunca müddettir kullanılıyor olsa da, hesabınızın güvenliği ile alakalı ShiftDelete.Net olarak rastgele tek mesuliyet onay etmediğimizi belirtmek isteriz.

iPhone’da Instagram takip etmeyenleri bulma! 

iPhone kullanıcılarının Başka bir deyişle iOS aygıt sahiplerinin kullanabileceği iki uygulama bulunuyor: Twitly for Instagram & Twitter veyahut Instagram amaciyla Followers+. Bu uygulamaları seçerken yayınlanma tarihini ve kullanıcıların art bildirimlerini dikkate aldığımızı belirtmek isteriz. Her ikisinin çalışma mantığı oldukça basit.

Uygulamayı App Store’dan indirdikten ardindan Instagram hesabınıza giriş yapmanız ve tek vakit beklemeniz yeteri civarindan olacak. Kısa süre gelen analiz sonrasında Takibi Bırakanlar / Lost Followers sekmesinde sizi takibi bırakanları görebilirsiniz.

Instagram takip etmeyenleri bulma! 
Instagram amaciyla Followers+ uygulamasını indirmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Twitly uygulamasını indirmek amaciyla buraya tıklayabilirsiniz.

Android – Instagram takibi bırakanları bulma

Tahmin edebileceğiniz benzeri Android tarafında Başka bir deyişle Google Play Store’da çok fazla seçenek var. bu yüzden aralarında hangisinin emniyetli olduğunu bulmak çok zor. dahada evvel de belirttiğimiz benzeri uygulamaların hiç biri ile alakalı mesuliyet onay etmiyoruz, ama Android telefon sahiplerinin sıkça kullandığını gördüğümüz Ana.ly – Takipçi Analizi for Instagram uygulamasını seçenek edebilirsiniz.

Android'de Instagram takibi bırakanları bulma

Yukarıdaki uygulamalar ile aynı mantıkta çalışıyor. Instagram hesabınıza giriş yaptıktan ardindan “Takip Ettiğiniz ama Sizi Takip Etmeyenler” bölümüne tıklayarak bu kişileri görebilirsiniz.

Instagram takibi bırakanlar uygulamaları

Instagram takip etmeyenleri arama uygulamaları emniyetli mi?

Yukarıda belirttiğimiz benzeri takip etmeyenleri arama uygulamaları, Instagram tarafından sunulmuyor ve takibi bırakanları görmek amaciyla kullanıcı isimi ve şifrenizi bu uygulamalara girmeniz gerekiyor. Her ikisi de uzunca müddettir kullanılan ve şu anne civarindan rastgele tek mesele yaşanmayan uygulamalar olsa da, ShiftDelete.Net olarak rastgele tek mesuliyet onay etmediğimizi belirtmek isteriz. Tavsiyemiz bu uygulamaları kullandıktan derhal ardindan hesabınızın şifresini değiştirmeniz.

Hesabınızı rizikoya atmadan takip etmeyenleri bulmak istiyorsanız, 2. metot Başka bir deyişle profillere tek tek bakıp denetim etmek dışında başka tek metot şu anda yok.

Instagram hesap silme – Instagram hesap kapatma

Instagram hesap silme – Instagram hesap kapatma

Instagram hesap silme linki yasamsal medyadan sıkılanların yardımına koşuyor. İşte Instagram silme Başka bir deyişle Instagram hesap kapatma rehberi!

Instagram UNF ne demek? Instagram Unfollow

Kullanıcıların biyografi bölümüne yazdığı Instagram Unfollow / Unf kelimesi, takibi bırakırsan takibi bırakırım mananına gelmekte. Bu ifadeyi kullanan hesaplar takipçi odaklı kişiler olduğu amaciyla kullanıcılar tarafından nihayet senelerde Bir hayli hoş karşılanmamaya başladı. elbet normal şartlarda takibi bırakmak perişan tek şey değil.

Eğer tek kişinin veyahut sayfanın paylaşımlarını artık beğenmiyorsanız, takipten çıkarak Başka bir deyişle unfollow yaparak anne sayfanızda tek dahada görmezsiniz. eğer saklı tek hesabı takipten çıkarsanız, bundan sonraki süreçte tekrar takip isteği göndermeden gönderlerini ve hikayelerini göremeyeceğinizi belirtmek isteriz.

Instagram takip etmeyenleri arama rehberimiz işinize yaradı mı? Sizce en iyi Instagram takip etmeyenleri silme programı hangisi? Görüş ve önerilerinizi açıklar aracılığıyla bize iletebilirsiniz.

instagram takibi bırakanlarinstagram takipinstagram takip etmeyenler

CEVAP VER