Apple ve Epic Games arasındaki harp teknoloji dünyasının anne gündemli haline geldi. Mağazalardaki komisyon ücretlerinin mahkemeye taşınması sonrasında Fortnite, App Store ve Google Play Store’dan kaldırıldı. Fortnite hemide Google ayni vakitte da Apple’a karşı izahlar yaparken, bu olay sahibinden.com‘a civarindan yansıdı.

Ne alaka? dediğinizi duyar gibiyiz, derhal açıklayalım: Gündemden düşmeyen bu oyunun Google Play Store’dan kaldırılması hatri sayilir büyüklükte tek mesele değil. çünkü oynamak isteyenler resmi web sitesinden APK dosyasını indirerek kurabiliyor. ama iPhone ve iPad kullanıcılarının bunun benzeri tek şansı yok. Uygulama App Store’da yer almadığı amaciyla dahada evvel kurulan cihazlar dışında Fortnite’a erişim şansı kalmadı.

Fortnite yüklü iPhone ücretleri 40 Bin TL’ye ulaştı!

Tüm hayat genelinde bunu fırsata dönüştürmek isteyenler Fortnite yüklü iOS cihazlarını satışa sundu. eBay benzeri sitelerde başlayan furya, sahibinden.com’a taşındı ve Fortnite yüklü iPhone ilanlarının ücreti 40 bin TL’ye ulaştı. Evet, yanlış duymadınız şu anda  Yalnızca Fortnite yüklü olduğu amaciyla 40 Bin Lira istek eden var.

Fortnite yüklü iPhone ücretleri 40 Bin TL'ye ulaştı!

Genel vasati ise 20 bin Lira civarında. Bu fiyatlar ile alakalı siz ne düşünüyorsunuz? Marketten kaldırılan tek oyun yüklü diye tek telefona 20 Bin Lira verir misiniz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

fortnitefortnite yüklü iphoneiPhone

CEVAP VER