LG markasının yeni iki ekranlı akıllı telefon modeli ile ilgili yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Kısa bir süre önce de yeni LG Wing fiyatı ve çıkış tarihi ile ilgili detaylar ortaya çıktı. Anlaşıldığı kadarı ile LG, iki ekranlı farklı tasarım sunan yeni modelini, amiral gemisi akıllı telefon fiyatı ile piyasaya sürmeye hazırlanıyor.

LG Wing fiyatı ve çıkış tarihi detayları belli oldu

İlk olarak belirtmek gerekirse LG’nin, Wing ismi ile anılan yeni iki ekranlı akıllı telefonunu sonbahar aylarında tanıtması bekleniyor. Eylül ya da ekim ayında yeni LG Wing modelinin tanıtılması mümkün. Bununla birlikte fiyatlandırma konusunda da yeni iddialar ortaya atıldı. Buna göre yeni model, 1000 dolar seviyesinde bir fiyat etiketi ile satışa çıkacak.

LG Wing fiyatı

1000 dolar fiyatlandırması, bilindiği gibi şu an için amiral gemisi akıllı telefon modelleri için standart fiyatlandırma olmaya başladı. Hem yeni nesil iPhone modelleri hem de Galaxy Note modelleri, 1000 dolar seviyesinde piyasada yer alıyor. Katlanabilir modellerde ise 1000 dolar seviyesini aşan bir fiyatlandırma gündemde oluyor.

iPhone 12 Pro Max ekran özellikleri netleşiyor

iPhone 12 Pro Max ekran özellikleri netleşiyor

iPhone 12 özellikleri hakkında yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam ediyor. Şimdi de iPhone 12 Pro Max ekran özellikleri sızdırıldı!

Buna karşın LG Wing fiyatı, farklı tasarımına kıyasla amiral gemisi modelleri ile benzer etiketi taşıyacak. Şu an için ne yazık ki LG Wing özellikleri konusunda tek ifade edilen detay, 8 çekirdekli Qualcomm Snapdragon 765G işlemci oluyor. İlerleyen günlerde yeni bilgiler ortaya çıkmaya devam edecek gibi görünüyor.

lglg winglg wing çıkış tarihilg wing özelliklerilg wing fiyatı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER