Huawei’nin 10 Eylül’de düzenlediği Huawei Developers Conference 2020 etkinliğinde, yenilenen akıllı saat serisi Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit tanıtılmıştı. Etkinlikte her iki akıllı saatin özellikleri de açılanmıştı ancak fiyatları netleşmemişti. Bugün hem Watch GT 2 Pro hem de Watch Fit için ön sipariş tarihleri ve Türkiye fiyatı açıklandı.

Huawei Watch GT 2 Pro ve Watch Fit Türkiye fiyatı belli oldu

Kandaki oksijen oranı takibi ve kalp ritmi ölçme gibi önemli takip özelliklerine sahip ve 14 gün pil ömrü sunan Watch GT 2 Pro tanıtım esnasında oldukça beğenildi. Klasik ve Spor olmak üzere iki modeli bulunan yeni akıllı saatin Türkiye fiyatı belli oldu.

watch gt 2 pro fiyatı

Huawei’nin açıklamasına göre Watch GT 2 Pro Klasik ve Spor modeli 4 Ekim’e kadar Huawei Online Mağaza’da 2.299 TL fiyat ile ön siparişte olacak.

huawei watch fit fiyatı

Konferansta tanıtılan uyku takibi, stres testi ve nefes alma seçenekleri gibi önemli özelliklere sahip bir diğer akıllı saat Huawei Watch Fit ise granit siyah, yeşil nane, sakura pembe renk seçenekleri ile 999 TL fiyat etiketiyle Huawei Online Mağaza’da satışa çıkıyor. Saatin kavun turuncusu rengi 2020 son çeyrek içerisinde satışa dahil edilecek. Üstelik 4 Ekim’e kadar sadece 1 TL daha ödeyerek Huawei Bluetooth Tripod Selfie Stick sahibi de olabilirsiniz.

Huawei FreeBuds Pro kablosuz kulaklığın ise Ekim ayı içerisinde Türkiye’de satışta olması planlanıyor.

HuaweiHuawei araç şarj cihazıHuawei Bluetooth Tripod Selfie StickHuawei kablosuz şarj cihazıHuawei mini hoparlörhuawei watch fitHuawei Watch GT 2 Prowatch fit fiyatıwatch gt 2 pro fiyatı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER