Huawei’nin sevilen akıllı saat modeli Watch Fit’in dahada tertemiz özelliklere sahip sürümü Watch Fit Elegant modelini inceledik. Ülkemizde de resmi olarak satışa sunulan akıllı saat nelere sahip?

Huawei Watch Fit Elegant inceleme

Dilerseniz sözü çok uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Huawei Watch Fit Elegant satın almak için: https://bit.ly/3vD8LDq

Huawei Watch Fit Elegant özellikleri

Standart Watch Fit’in gelişmiş tek çesidi olarak karşımıza çıkan Elegant sürümü siyah ve ak renk seçenekleriyle ülkemize giriş yaptı. 999 TL‘den satılan aygıt GPS, uyku takibi, adımsayar, su geçirmezlik ve kalp ritmi ölçme benzeri tek dolu özelliğiyle siparişe açıldı.

Standart Huawei Watch Fit’e göre paslanmaz kati tek gövdeye sahip Elegant sürümü 1,64 ‘ 2.5D kavisli AMOLED ekran ve dikdörtgen yapısıyla dikkat çekiyor. Çelik çerçeve kullanan saat, normal akıllı saatlere premium tek görsel kazandırırken; donanım noktasında da farkını alana koyuyor.

Huawei Watch Fit Elegant gücünü Kirin A1 işlemciden alıyor. Lite OS isimli işletim sistemini kullanan saat, toplamda 96 değişik spor aktivitesi amaciyla hususi mod sunuyor. 12 vakit süresince kesintisiz pil sunan aygıt Ayrı olarak 24 saat kalp atışı, kandaki oksijen miktarını ölçme, baski izleme benzeri özellikler taşıyor.

Huawei’nin tertemiz akıllı saati, koşu, yüzme ve bisiklet yarisi dahil 11 şuurlu spor modu amaciyla duygulu ve hakikat zamanlı egzersiz ölçümleri sağlıyor. 85 hususi idman modu, arzu eder yoga arzu eder çok yoğunluklu aralıklı idman yaparken hakikat zamanlı kalp atış hızınızı, kalorilerinizi ve idman sürenizi de takip edebiliyor. Yerleşik tek GPS sensörüne ve 5 ATM suya karşı dayanıklılığa sahip var olan akıllı saat, optik kalp atış hızı sensörüne sahip. Bu sayede sağlık durumunuzun denetim altında olmasını sağlayabiliyorsunuz.

Huawei TruSeen 4.0 kalp atış hızı izleme teknolojisi sayesinde bu akıllı saat, kalp atış hızınızı gündüz ve Hem de siz uyurken hakikat zamanlı olarak doğru şekilde izleyebiliyor. kalp atış hızınızın normal aralığı aşıp aşmadığını vaktinde tespit edip size bütün vakit sağlık savunması sağlamak amaciyla tek hatırlatıcı göndererek bilgilendiriyor.

Telefonunuzla resim çekmekten müzik çaları denetim etmeye civarindan çeşitli işlemler amaciyla komut verebilmenizi sağlayan saat, sağlık tarafında 24 saat kalp atış hızı izleme ve SpO2 kan oksijen satürasyonu algılama gibi özelliklere sahip.

Kalp atış hızı ve TruSleep 2.0 uyku izleme teknolojisine dayanan bu saat, uyku durumunuzu duygulu tek şekilde kaydediyor. Uyku kalitenizi analiz edip uyku kalitenizi iyileştirmek amaciyla 200’den çok ilmi öneri sağlayabiliyor. TruRelax teknolojisi  ve bütün vakit süre gelen baski izleme algoritması ile de kendinizi gergin hissedip hissetmediğinizi görmek amaciyla baski seviyenizi tesirli tek şekilde izleyebiliyorsunuz.

Akıllı saat kadınlar içinde kullanışlı tek özelliğe sahip. Adet dönemlerini takip edebildiğiniz cihaz, kayıtlarınıza göre size hatırlatıcılar gönderiyor.

Akıllı saat ile alakalı yorumumuz

Uygun fiyatlı akıllı saat sahibi olmak ve aynı zamanda premium tek duruşa sahip olmak isteyenler amaciyla paslanmaz kati gövdesi ile Huawei Watch Fit Elegant yerinde tek seçenek olacaktır. uzunca pil geçerliligi sayesinde rakiplerinde ayrılan akıllı saat ile çağrı yanıtlama (her iki sistemde) ve müzik değiştirme benzeri kontroller yapılamasa (sadece iOS‘da) piyasadaki benzerlerine mukayese et nitelikleri ve görünüşü ile iyi tek ürün.

Huawei Watch GT2 Pro veyahut GT2 modellerindeki benzeri yuvarlak klasik saat ekranı, arama yanıtlama, müzik denetimi benzeri özelliklerden feragat edebilir, akıllı bileklik kategorisine de yönelmeyi istemiyorsanız, Huawei Watch Fit Elegant sizin amaciyla mantıklı tek tercih.

Huawei Watch Fit Elegant teknik özellikleri

Boyut: 46 milimetre x 30 mm
Ağırlık: takriben 27 gr
Çözünürlük: 456 x 280 piksel
Ekran Boyutu: 1.64 inç, AMOLED, 326 PPI, 16.7 milyon renk, yüzde 70 ekran-gövde oranı
Hafıza: dört GB
İşlemci: DK3.5+ST
GPS: Var
Batarya: 180 mAh
Suya Dayanıklılık: 5 ATM
Bağlantı: Bluetooth 5.0
Diğer Özellikler: Uyku vaziyeti ve vakit izleme – TruSleep, kalp atış hızı ölçümü, hergün aktivitelerin / koşu / yüzme / uyku / kalp atış hızı verilerinin otomatik depolanması, hergün aktivitelerin / koşu / yüzme / uyku / kalp atış hızının Huawei Health uygulamasına veri senkronizasyonu, Gelen çağrı bildirimi | ileti hatırlatıcıları | Alarm hatırlatıcısı | Aktivite hatırlatıcısı | Bluetooth bağlantı kesilme ikazı | Düşük pil seviyesi hasebiyle düşük pil uyarıları ve kapanma alarmı | Egzersiz esnasında her kilometre amaciyla hatırlatma (Aralıklı hatırlatma) | Dinlenme kalp atış hızı hatırlatıcısı | Egzersiz kalp atış hızı üst sınır ikazı | Hedefe ulaşma hatırlatıcısı

Huawei Watch Fit Elegant inceleme

CEVAP VER