Ekim ayının nihayetinde tanıtılan Huawei’nin tertemiz amiral gemisi Mate 40 Pro Plus testlere girmeye başladı. Huawei Mate 40 Pro Plus DxOMark kamera testinde doruğa yerleşti.

DxOMark kamera listesinde zirve Huawei Mate 40 Pro Plus’ta!

Huawei Mate 40 Pro Plus, DxOMark tarafından paylaşılan listeye göre şimdiye kadarki kamera amaciyla en yüksek derecelendirme ünvanı ile 139 puan aldı. Bu amiral gemisi tanıtılmadan evvel zirve Mate 40 Pro’da olup 136 puanla maksimum puanı almıştı.

Huawei Mate 40 Pro Plus, 90Hz ekran tazeleme hızına, 240Hz dokunma hassasiyeti ile kullanıcıların karşısına çıkıyor. DCI-P3 HDR ve 3D surat tanıma sistemi bulunan telefonun en dikkat çeken özelliklerden birisi de ekranı dokunmadan yönetebileceksiniz. Ayrı olarak Huawei Mate 40 Pro Plus, 5nm fabrikasyon süreçli Kirin 9000 mobil işlemci ile gelen evvel telefondur.

DxOMark’ın en iyi 5 akıllı telefon kamera listesi şöyle;

Huawei Mate 40 Pro Plus

Mate 40 Pro Plus’ın kamera özelliklerine bakacak olursak; 50 piksel Ultra Vision anne kamera, 20 Megapiksel f/1.8 ultra geniş açılı kamera ile kutudan çıkıyor. 12 Megapiksel f/3.4 3x optik yakınlaştırma yapabilen telefoto kamera ve 10x yakınlaştırma sunan optik lens bulunuyor.

Huawei Mate 40 Pro Plus

Testin bütün detaylarına bu bağlantıdan erişebilirsiniz.

akıllı telefondxomarkHuawei Mate 40 Pro Pluskamerapuanı

CEVAP VER