Bir zamanlar akıllı telefon sektörüne istikamet veren HTC nihayet vakitlerde birçok kişinin ismini dahi hatırlamadığı tek markaya dönüştü. bunun için karşın telefon üretiminden vazgeçmeyen HTC Desire 20 Pro modeli ile karşımıza çıkmaya hazırlanıyor.

HTC Desire 20 Pro tanıtım tarihi belli oldu

Tayvanlı üreticinin Android 10 işletim sistemi ile kutudan çıkan evvel telefonu var olan Desire 20 Pro’nun tanıtım tarihi belli oldu. HTC Tayvan’ın internet sitesinde paylaşılan bilgiye göre telefon, 16 Haziran tarihinde resmiyet kazanacak.

HTC Desire 20 Pro tanıtım tarihi belli oldu

Görsele baktığımızda ekranın sol tarafında ön kamera amaciyla ayrılan delik rahatça görülebiliyor. art tarafta ise tekrar sol tarafa dikey tek şekilde hizalanan kamera kurulumu yer alıyor. art tarafta dört kamera olması beklenirken, aynı zamanda parmak izi okuyucunun da yer alacağı dile getiriliyor.

6 GB RAM’e sahip var olan Desire 20 Pro’nun Qualcomm Snapdragon 660 veyahut 665 işlemciden güç alacağı Başka bir deyişle ortada segment tek telefon olacağı belirtiliyor. Cihazın 6.5 ‘ büyüklüğündeki ekranının Full HD+ çözünürlük sunması beklenirken, 3.5 milimetre kulaklık akını savunduğu argüman ediliyor.

Desire 20 Pro, HTC’nin delikli ekrana sahip evvel telefonu olsa da, parmak izi okuyucunun ekranda bulunmayacak olması rakiplerine mukayese et göze çarpan tek eksiklik.

Desire 20 Prohtchtc desire 20 Prohtc desire 20 pro tanıtım tarihi

CEVAP VER