HTC U Ear ile Gerçek Kablosuz Stereo(TWS) kulaklıkları ile karşımıza çıkacak gibi duruyor. Yeni sızdırılan TWS kulaklıklar HTC’nin yeni bir kulak içi kulaklık üzerinde çalıştığını gösteriyor. Söz konusu kulaklık için HTC U Ear’a ait olduğu söylenen bazı görseller de ortaya çıktı. Peki kulaklık hangi özelliklere sahip, işte bilinenler:

HTC U Ear TWS olmasıyla dikkat çekiyor

HTC, TWS kulaklık pazarında bir süredir zaten aktif bir üretici olarak konumlandırılıyor. Şirket üretici konumunda olduğu pazara direkt U Ear giriş yapmayı planlıyor. Kulaklıklar klasik bir TWS kulaklık gibi görünüyor. Bunun yanında siyah rengin tercih edildiği görülen kulaklık için gelecek haftalarda karşımıza çıkacak deniyor.

HTC U Ear

HTC U Ear tasarım olarak Apple’ın AirPods kulaklık modeline benziyor. AirPods’un siyah rengi versiyonu gibi görünen kulaklık, parlak bir yüzeye sahip. Kulaklığın şarj kutusu ise köşeleri yuvarlanmış bir kare tasarımında. Şarj kutusunun kapağı yukarı doğru açılıyor ve kulaklıklar yatay bir şekilde içine yerleştiriliyor.

Kulaklığın şarj ünitesinde ise USB C kulllanılmış ancak yine de kablosuz şarj desteği konusunda bilgimiz bulunmuyor. HTC U Ear’ın ne zaman tanıtılacağı  konusunda bir tarih yok ancak gelecek haftalarda karşımıza çıkacak gibi. Bunun yanında kulaklıkların fiyatı konusunda da henüz bir detay bulunmuyor.

Gerçek Kablosuz StereohtcHTC U EarHTC U Ear Gerçek Kablosuz StereoHTC U Ear kulaklıkHTC U Ear tasarımıHTC U Ear tasarımı ortaya çıktı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER