Sony’nin PlayStation 4 amaciyla geliştirdiği muhteşem grafikleri ve kuvvetli hikayesiyle karşımıza çıkan Horizon Zero Dawn’ın mart ayında PC’ye geleceği müjdelenmişti. Oyunun çok dahada iyi grafiklerle ve tertemiz genişletilmiş paketlerle kullanıcıyla buluşacağını söyleyen tertemiz paylaşım, hangi tarihte oyunseverlerin karşısına çıkacağını da alana çıkartıyor. İşte, Horizon Zero Dawn PC çıkış tarihi:

Horizon Zero Dawn PC çıkış tarihi

Ana karakterinden mekan tasvirlerine civarindan oldukça beğenilen Horizon Zero Dawn artık PC oyuncularının da oynayabileceği tek oyun olacak. tertemiz yapılan tek paylaşıma göre oyun, 7 Ağustos 2020 tarihinde oyuncularla buluşacak. Steam ve Epic Games mağazalarından oyuna kolaylıkla ulaşım sağlanabilecek.

Horizon-Zero-Dawn-00

Oyun şu vakit amaciyla ön siparişlere açık ve Türkiye’de 77 TL’den satın alınabiliyor. Türkçe dil desteğinin verilmediği oyunun konusu da oldukça alaka çekici.

Witcher serisinin Rivyalı Geralt‘ı benzeri Horizon Zero Dawn‘da da Noralı Aloy‘u yönetiyorsunuz. Makinelerin yönettiği dünyayı alana çıkarmak yerine yola çıkan ve kabilesinden dışlanmış Aloy, geçmişini bilmek istemenin de heyecanıyla geleceğini tehdit edenleri durdurmaya çalışıyor.

Oyunda yabani tek hayat sunuluyorken aynı zamanda riskli açık tek dünyayla da karşılacaksınız. Her ne civarindan kabileler olsa da ani çok cümle evvel söylediğimiz benzeri oyunda anne odak makinelerden oluşan düşmanlar bulunuyor.

Oyunun yayımlanan fragmanı:

Oyunun sistem gereksinimleri:

Minimum
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektiriyor.İşletim Sistemi: Windows 10 64-bitsİşlemci: Intel Core [email protected] or AMD FX [email protected]Bellek: 8 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 780 (3 GB) or AMD Radeon R9 290 (4GB)

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

Önerilen
64-bit işlemci ve işletim sistemi gerektiriyor.İşletim Sistemi: Windows 10 64-bitsİşlemci: Intel Core [email protected] or Ryzen 5 [email protected]Bellek: 16 GB RAM

Ekran Kartı: Nvidia GeForce GTX 1060 (6 GB) or AMD Radeon RX 580 (8GB)

DirectX: Sürüm 12

Depolama: 100 GB kullanılabilir alan

horizon zero dawnHorizon Zero Dawn PC çıkış tarihiHorizon Zero Dawn pc amaciyla geliyorHorizon: Zero Dawn pcplaystation 4

CEVAP VER