Honor X10 tasarımı, model tanıtılmadan evvel alana çıktı. Sızdırılan videoda modelin kutudan tertemiz çıktığı ve iki adet olduğu görülüyor. Modelin nitelikleri dahada evvelce de alana çıkmıştı.

Orta segment telefonlar arasında yer alacak var olan model, Kirin 820 5G işlemciye sahip. Böylelikle model ortada segment olmasına karşın 5G destekli telefonlardan birisi olacak.

Honor x10 tasarımı canlı görüntülendi

Orta segment telefonlar arasında heyecanla beklenen modellerden biri de Honor X10’du. Model tanıtımından evvel canlı olarak görüntülenmiş oldu. Modelin dahada evvelce tasarımı ve nitelikleri belli olmuştu ama canlı görüntüsü ise alana çıkmamıştı. Aşağıda izleyebileceğiniz video, Çin’in en hatri sayilir büyüklükte yasamsal medya platformlarından var olan Weibo’da yayınlandı.

Modelin özelliklerini hatırladığımızda karşımıza 6.63 ‘ IPS LCD ekran çıkıyor. 2400 x 1080 piksel çözünürlükle birlikte arkada 4’lü kamera sistemi bulunuyor. Bu kameralar videoda da dikkat çekiyor. dahada evvelce için Honor X10 tasarımı ve nitelikleri arasında kamera verileri de alana çıkmıştı. Firmanın 40 piksel Sony IMX600y kullandığı belirlenmişti. Bu kamerayla birlikte 8 piksel ultra geniş açılı kamera, iki piksel makro kamera ve derinlik sensörü bulunacak.

Telefonun ücreti içinse 339 dolardan başlayacağı belirtiliyor. Modelin tanıtımı 18 Mayıs (bugün) TSİ ile 15.00’da olacak.

honorHonor X10honor x10 canlıHonor X10 tasarımı

CEVAP VER