İlerleyen teknoloji ile ameliyetsız yağ yakmanın mümkün. Hollywood starlarına uygulanan, inceltip yağ atabilen aynı zamanda sıkılaştırıp adale oluşumunu sağlayan tek metot var olan Tesla Slim ile alakalı bilgi veren Zayıflama ve kozmotoloji uzmanı Meltem Şarkışlalı, 27 gün içinde netice veren metodu İstanbul’da uyguladıklarını söyledi.

2 seansta popo kaldıran kollarda ve bacaklarda incelme ve sıkılaşma sağlayan Tesla slim neticeleri müspet bulundu. özellikle spor yapamayan devinim edemeyenler amaciyla surat güldürücü neticeler veren Tesla metodu ağrısız iki seansta incelme ve sıkılaşma sağlıyor. Ünlüler başta olmak üzere sıhhati amaciyla zayıflamak isteyenlerin müracaat ettiği bu metot alaka görüyor.

“GERİ DÖNÜŞLER MEMNUNİYET VERİCİ”

Zayıflama ve Kozmotoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı, diyetisyen ekibi ile birlikte uyguladıkları Tesla Slim metodu ile alakalı konuştu. Şarkışlalı, kilo veren kişilerde sarkma ve gevşeme problemleriyle karşı karşıya kaldıklarını dile getirerek Tesla Slim ile hemide incelmenin ayni vakitte da sıkılaşmanın kısa müddette sağlandığına dikkat çekti. bu konuyla alakali art dönüşlerin de memnuniyet veren olduğunu dile getirdi.

İŞTAH KAPANIYOR, TATLI KRİZLERİ nihayet BULUYOR

Ayrıca Tesla Slim metodu içerisinde; elektro manyetik dalgalarla yağ atılımı gerçekleştirirken , derideki sıkılaşma ve adale sistemi desteklenebiliyor. Özel tek seansla da kodlama yapılarak kişideki iştah ve tatlı krizi dengelenebiliyor.

27 GÜNDE ULAŞILAN MUHTEŞEM SONUÇ

Zayıflama ve Kozmotoloji Uzmanı Meltem Şarkışlalı Tesla Slim’in kilo veremediği amaciyla üzülen ve devinim edemeyenler amaciyla uygulandığını belirterek “Zamanla yer çekiminin de tesiriyle vücudumuzda sarkmalar, Daha önceki formunu kaybeden ve adale zayıflığı görülen bölgeler olabiliyor. Tesla Slim yoluyla bu bölgelerde toparlanmalar ve aynı zamanda yağ yakımı da sağlanmış olabiliyor. Ayrı olarak vakit problemi olmadan, ağır yorgunluk çekmeden bölgesel olarak da incelme ve adale uyarımı sağlanabiliyor. Bu bahsettiklerimiz Tesla Slim sayesinde 27 vakit içinde gerçekleşiyor” dedi.

NASIL ULAŞIRIM?

Şarkışlalı sıhhatli ve mükemmel tek fiziğe sahip olmak isteyenleri Şişli ve Ataşehir’deki şubelerine çağrı ederek, “Bilindiği üzere Türkiye’de nihayet teknoloji ürünler ile danışanlarımıza hizmet vermekteyiz. Bu metodu de şimdi Şişli ve Ataşehir şubelerimizde uyguluyoruz. Telefon ve instagram hesaplarımızdan ayrıntılı bilgi almak ve ön rezervasyon yaptırmak da mümkün. Ataşehir şubesine erişmek isteyenler0 533 402 96 69, Mecidiyeköy şubesine erişmek isteyenler de 0 533 660 39 93 numaralı telefonları arayabilir. Öte istikametten resmi instagram hesabım var olan “@meltemsarkislalis” ve Mels Slim Light instagram hesabı var olan “@melsslimlight” üzerinden de heyecan edilenleri yanıtlamaktayız” dedi.

CEVAP VER