Girdiğiniz ortamlarda tarz duruşu ve şıklığı ile herkesin dikkatini çekebilecek kombinlerle daha özgüvenli bir duruş kazanabilirsiniz. Uyumlu olmak, şık giyinmek isteyenler beyler zamana, bulunduğu ortama, mevsimlere ve vücut tipine göre seçimler yapmalıdır. Özellikle mevsimlere göre konseptler belirleyebilirsiniz. Kış ayları için mont ve kabanların kullanıldığı kombinler öne çıkarken yaz aylarında kot pantolon ve tişört uyumları ile gününüzü planlayabilirsiniz.

 

Her Tarza Uygun Erkek Kombinleri

 

Erkekler günlük, iş, özel zamanlar ve sporda kullanacağı kıyafet seçimlerinde farklı kombinler kullanılırlar. Gündelik bir kombin için şıklığı ve rahatlığı genellikle bir arada bulmak isteyen beyler için gardolaplarında pratik çözümler olmalıdır. Siyah kumaş ya da kot pantolonlar, deri ya da mevsime göre kot, kumaş ceketler, tişört seçimleri ya da beyaz gömlekler kurtarıcı erkek kombin çeşitleri arasında yer alır. Spor ayakkabılar mevsimler farklı olsa da çok soğuk mevsimler dışında hem rahat hem de kullanışlı olacaktır.

 

Özel günlerde ise kombinlerde kullanılacak kıyafetler kadar detaylar bile önemlidir. Özel davetlerde takım elbiseler önceliklidir. Lacivert ya da siyah takım elbiseler beyaz gömlek kombinleri ile en klasik ve şık seçiminiz olabilir. Bunun yanında blazer ceketler ile yapılacak uyumlar modern ve rahatlığı ile öne çıkarken yelekli takım elbiselerde daha resmi organizasyonlarda daha tarz bir konsept elde etmenizi sağlar. Nişan, düğün gibi davetlerde ise organizasyonun yapılacağı alana ve mevsim koşullarına göre seçimler yapılabilir.

 

Kullanım Alanı ile Bütünleşen Erkek Kombinleri

 

Spor tazlarda olan erkekler ise klasik konseptlerden çok daha modern ve rahatlığı ile ön plana çıkan uyumlardan yana tercihler kullanılırlar. Spor tarzlardaki erkek kombinleri gündelik hayatta, sokakta, okulda, tatilde hatta çalışma alanına göre iş konseptlerinde de kullanılabilir. Kot pantolon üzerinde kot ceket kullanabilir ya da kumaş pantolon üzerinde basic bir tişört ve blazer ceketler ile spor tarzlarınızı tamamlayabilirsiniz. Bu tarzlarda farklı renk konseptler olsa da beyaz spor ayakkabı tarzınıza dinamik bir hava katar, spor konseptinizi uyumlu bir şekilde kombine eder.

 

Tarzında her kullanım alanında şıklığından vazgeçemeyenler için ise ceket- pantolon uyumu çok önemlidir. Vücut tipine göre doğru seçimler yapıldığında kullanılan her parça daha şık bir imaj oluşturacaktır. Özellikle biraz kilo fazlası olan beyler slim fit takımlar kullanırken kendi beden ölçülerinde seçimler yapmalıdır. Özel olarak kombinlenen kıyafet seçimleri ile de şık konseptlerinize daha tarz bir imaj katabilirsiniz. Ekoseli ceketler ile düz renk pantolonlar kombine edebilir, zıt renk uyumlarından faydalanarak şıklığına seçkin bir konsept katabilirsiniz. Yelekli takım elbiselerde yelek ve pantolonların aynı renk olan modeller çok daha tarz olabiliyor. Spor ceketler kullanarak ta çok şık konseptler elde edebilirsiniz. Koyu renkler erkeklerin konseptlerinde çok fazla yer alır. Ancak kiremit rengi, bej, mavi gibi açık renklere yer vererek daha farklı imajlar kazanabilirsiniz.

 

CEVAP VER