Özellikle çevrim içi eğitim alanında gereksinim duyulan tabletler, Bir hayli kullanıcının gereksinim listesinde birinci sırada yer alıyor. değişik kullanım senaryoları için tablet tavsiyesi ile karşınızdayız.

Tablet alırken nelere dikkat etmeliyiz?

Yeşil Robot YouTube kanalında değişik içerikler ile karşınıza çıkmaya ayni ritimde devam ediyoruz. Bu videomuzda değişik kullanım senaryoları amaciyla tablet tavsiyesi ile karşınızdayız. Dilerseniz sözü dahada çok uzatmayalım ve sizleri videomuz ile baş başa bırakalım.

Önerdiğimiz tablet modellerini satın almak için: https://bit.ly/3eLfR38

Çevrim içi ders, oyun veyahut dijital içerik tüketimi benzeri değişik senaryolar amaciyla değişik ihtiyaçlar doğabiliyor. Örneğin oyun oynamak istek eden kullanıcılar, ekran nitelikleri adina işlemci, depolama ve batarya performansına odaklanıyor.

Dijital içerik tüketecek kişiler amaciyla ekran boyutları tercihlerini etkileyen faktörler arasında yer alıyor. Çevrimi içi ders amaciyla tablet satın almak istek eden kullanıcılar amaciyla ekran boyutları ve batarya performansı tercihlerini hatri sayilir büyüklükte oranda etkiliyor.

Uzaktan çalışma amaciyla hemide ekran boyutu ayni vakitte da performans ile alakalı oldukça iddialı olan Samsung Tab S7 Plus veyahut Apple iPad Pro benzeri cihazlar seçenek ediliyor.

Günlük kullanım amaciyla Huawei MatePad T8, Vestel V Tab Z1 veyahut Samsung Tab A7 benzeri tablet yeni sezon modelleri seçenek edilebilir.

tablet tavsiyesi

CEVAP VER