Google Play Müzik amaciyla yolun sonu göründü. dahada evvel fişinin çekileceği alana çıkmıştı. Şimdi ise yerini YouTube Music uygulamasına bırakmak üzere. Bu ayın nihayetinde sürecin tamamlanmasını beklerken, Android uygulama marketi Google Play amaciyla de hatri sayilir büyüklükte bir güncelleme gelebilir.

Google Play güncelleme ile Daha önceki günlere mi dönüyor?

Google Play tek zamanlar Yalnızca uygulama bulabildiğiniz tek uygulama marketiydi. Play Store isimiyle uzunca süre hizmet veren Android uygulama marketi, şimdi ise Daha önceki günlerine art dönme sinyalleri veriyor.

İlk olarak Google Play Müzik uygulamasının sonlanmaya yaklaşması sonrası, şimdi de Google Kitaplar ve Google Filmler uygulamaları da tehlikede benzeri görünüyor. Filmler ve TV olarak geçen uygulamanın adina Google TV uygulamasının geçeceği düşünülüyor. mevzubahis Google TV uygulamasının Google Play kaynak kodlarında kısa tek vakit evvel rastlanmıştı.

google play, google play güncelleme, google play müzik

Son alana çıkan bilgilere göre ise Google Play, hamburger menü denilen açılır menüyü değiştiren tek arayüz tecrübesi yapıyor. İşin enteresan yanı ise bu arayüzde kitaplar uygulamasının Tamamiyle kaldırılmış olması. Google, uygulama marketini dahada kullanıcı odaklı vaziyete getirmek amaciyla devamlı olarak güncelliyor. ama söylentilere bakılırsa Google uzunca süre ardindan köklü tek değişimin peşindeç.

Yani kulislerde dolaşan bu veriler gerçekse, Google Play Daha önceki günlerde olduğu benzeri Yalnızca Android uygulama marketi işlevine art dönebilir. Peki siz ne düşünüyorsunuz, Google Play içinde bulunan kitaplar ve filmler uygulamalaını kullanıyor musunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

android uygulama marketigooglegoogle playgoogle play müzikgoogle tvPlay Storeuygulama marketi

CEVAP VER