Google’ın bu sene duyurması beklenen tertemiz akıllı telefon modelleri ile alakalı tertemiz veriler gündeme gelmeye ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de Google Pixel 4a ve Google Pixel 5 çıkış tarihi ile alakalı tertemiz detaylar alana çıktı. bunun için göre her iki model amaciyla olasılık edilenden dahada uzunca tek vakit beklemek gerekecek.

Google Pixel 4a ve Pixel 5 çıkış tarihi ertelendi

Öncelikle Google Pixel 4a çıkış tarihi ile alakalı verileri dile getirmek gerekirse, Google’ın Ağustos 2020 döneminden evvel bu modeli tanıtmasının mümkün olmadığı argüman ediliyor. Bunun nedeni olarak da şu vakit amaciyla akıllı telefon piyasasinin bulunduğu durum gösteriliyor.

pixel 5 çıkış tarihi

Google Pixel 5 çıkış tarihinde de eş nedenle tek tasarı farklığı olacağı belirtiliyor. Bilindiği benzeri Google, çoklukla tertemiz amiral gemisi akıllı telefon modeli duyuruları amaciyla ekim ayının evvel iki haftasını seçenek etmesi ile biliniyor. tertemiz yaşanan gelişmeler ile birlikte ise yapılması tasarilanan etkinliğin Kasım 2020 tarihinden evvel olmayacağı argüman edildi. Google Pixel 5 çıkış tarihi konusundaki veriler de farklık göstermiş oldu.

Apple Glass imalatı amaciyla hazırlıklar başladı

Apple Glass imalatı amaciyla hazırlıklar başladı

Apple akıllı gözlük modeli Apple Glass çıkış tarihi ile alakalı detaylar alana çıktı. Bununla birlikte Apple Glass imalatı de başlıyor!

Pandemi nedeni ile hemide etkinliklerin yapılmasındaki meseleler ayni vakitte da akıllı telefon satışları tarafında yaşanan düşüşler ile birlikte imalat tarafındaki aksaklıklar da tek araya geldi. Nitekim firmaların da Tasarılarında farklık yapmaları gerekliliği alana çıktı ve çıkmaya da ayni ritimde devam etmekte benzeri görünüyor.

Hatırlatmak gerekirse Google’ın rekabet içinde olduğu Samsung’un tertemiz Galaxy Note 20 ve Galaxy Fold 2 modellerini Ağustos 2020’de tanıtmaya hazırlandığı ama erteleme yapmasının mümkün olduğu ifade edilmişti. Apple’ın iPhone 12 ile nasıl tek yollar izleyeceği de tekrar heyecan edilen detaylar arasında yer alıyor.

googleGoogle Pixel 4aGoogle Pixel 5Pixel 4a ve Pixel 5pixel 5 çıkış tarihi

CEVAP VER