Google tarafındaki sevilen akıllı telefon serisi var olan Pixel serisinin tertemiz yeni sezon modelleri ile alakalı sızıntılar alana çıktı. Google Pixel 4a‘dan ardindan Google Pixel 5 ve Google Pixel 4a 5G‘nin piyasaya sürülmesi bekleniyor. Bu iki akıllı telefonun Avrupa fiyatları ve renk alternatifleri alana çıktı.

Google Pixel 5 ve Google Pixel 4a 5G fiyatı ne civarindan olacak?

Sızıntılara göre Pixel 4a 5G Avrupa’da 499 eurodan satışa sunulacak. Öte istikametten Pixel 5 ise 629 euroluk ücret etiketi taşıyacak. aynı zamanda Pixel 5’in yeşil ve siyah renklerde satışa sunulacağı da alana atılan söylemler arasında yerini aldı. bütün bunların yanı sıra telefonun ABD‘de ise 649 dolarlık yaftaya sahip olacağı konuşuluyor.

google pixel 5, google pixel 4a

Android Central’ın haberine göre, Google’ın sıradaki amiral gemisi akıllı telefon modeli, 90 Hz tazeleme oranı ile gelen 6 inç boyutunda OLED oturuma sahip tek ekrana sahip olacak. Pixel 5’in başka modellere göre dahada minik çerçevelere sahip olması ve ekran kasa oranının dahada çok olması bekleniyor.

Kamera tarafında ise çift kamera kurulumu seçenek edilen Pixel 5, birisi geniş açı ötekisi ise ultra geniş açılı mercek olacak. Böylelikle Google, telefonlarında evvel kez değişik tek kamera kurulumu denemiş olacak.

Google’ın tertemiz akıllı telefonları ile alakalı siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi açıklar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz.

googleGoogle Pixel 5goole Pixel 4s 5gmobilpixelpixel 4aPixel 5telefon

CEVAP VER