Samsung’un tertemiz üst düzey akıllı telefon modeli Galaxy S21 özellikleri ile alakalı tertemiz veriler alana çıkmaya ayni ritimde devam ediyor. Şimdi de Samsung Galaxy S21 ekranı ile alakalı dikkat çeken tek bilgi alana çıktı. bunun için göre Galaxy S21 modellerini, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro’ya eş tek tasarımda olabilir.

Samsung Galaxy S21 ekranı düz tasarımlı olacak

Yeni alana çıkan bilgilere göre Galaxy S21 ve Galaxy S21 Plus modellerinde, 2D ekran tasarımı kullanılacak. Bilindiği benzeri Samsung, uzunca tek müddettir 3D ekran tasarımı ile üst düzey akıllı telefon modellerini tanıtıyordu. Bu da ekran köşelerinin kavisli tek tasarımda olması mananına geliyor. ama tertemiz modellerde, iPhone 12 ve iPhone 12 Pro modelinde olduğu benzeri 2D Başka bir deyişle düz ekran tasarımı kullanılacağı ifade ediliyor.

galaxy s21 ekranı

Şu vakit amaciyla bu tertemiz ekran tasarımını net olarak gösteren tek sızıntı alana çıkmış değil. Nitekim iddialar, görseller ile desteklenmiyor. ama Apple sonrası Samsung’un da eş tek adım atması beklemediginiz tek farklık olarak konuşulmayacaktır.

Yeni bilgilerde Samsung’un 3D ekran tasarımını komple değiştirmeyeceğine de dikkat çekiliyor. S21 ve s21 Plus modellerinde 2D olacakken, S21 Ultra adli modelde 3D kavisli ekran kullanılmaya ayni ritimde devam edecek benzeri görünüyor.

Son olarak anımsatmak gerekirse Samsung’un tertemiz amiral gemisi akıllı telefon modellerini ocakta 2021 itibariyle duyurması bekleniyor.

galaxy s21 ekran özelliklerigalaxy s21 ekranısamsung galaxy s21yeni galaxy s21

CEVAP VER