Akıllı telefonlar için güvenlik yamaları oldukça önemli. Şimdi ise Samsung’un Galaxy Note 20 ve Note 10 serisi telefonları da yakında ekim güvenlik güncellemesini almaya başlayacak. Peki, Galaxy S20 ve S10 güvenlik güncellemesi neler sunacak?

Galaxy S20 ve S10 güvenlik güncellemesi

Samsung’un Galaxy S20 serisinin yanında aynı zamanda geçen yılki Galaxy S10 serisi de Android güvenlik yamasını almaya başladı. Güncelleme herhangi yeni bir özellik sunmuyor desek yeridir.

galaxy s20 android 11

Samsung, en son Ekim 2020 Android güvenlik yazılımını Galaxy S20 serisi telefonlarına dağıtmaya başladı. Samsung’un 2020 serisindeki en iyi üç Android telefona ek olarak , geçen yılki Galaxy S10 serisinin kullanıcıları da en son Android güvenlik yamasını almaya başladı.

Ekim güncellemesi şu an için hem çok az kişiye sunuldu hem de pek bir değişikliği içinde barındırmıyor. Samsung’un Galaxy Note 20 serisi, Galaxy Z Fold 2 ve Galaxy Z Flip gibi diğer amiral gemisi telefonlarının önümüzdeki birkaç gün içinde ekim güvenlik güncellemesini almaya başlaması bekleniyor.

Bunun yanında Samsung’un ayrıca Galaxy S20 serisi için Android 11 tabanlı One UI 3.0 beta programını yakında başlatması da bekleniyor.

Galaxy S20 ve S10 için güvenlik güncellemesisamsungSamsung Galaxysamsung galaxy s10Samsung Galaxy S20

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER