Ford markası sürücülerin yasamsal ara gereksinimlerini karşılamaları ve yolcuların sağlık açısından güvenliğini dahada iyi tek hâle getirmek amaciyla Tourneo ve Transit modellerine kolayca uygulanabilen savunucu kalkan geliştirdi.

Markanın resmi aksesuar mahsul kataloğuna da koyulan bu savunma kalkanı sürücüyle yolcuları şeffaf plastik tek parçayla ayırıyor. Ford Ticari otomobiller Satış Sonrası Direktörü Owen Gregory, “Ticari araç sahipleri 2020 seneninde ağırbaşlı ve inanilmaz zorluklarla karşılaştılar. Ekonomimize yasamsal hizmetler çikarmaya ayni ritimde devam ettikçe tertemiz normlara ahenk sağlıyoruz.” dedi. Ayrı olarak Gregory, “Yeni geliştirdiğimiz bu mahsul sayesinde Yorucu şartlarda etkinlik göstermeye süre gelen müşterilerimize destek sağlamış oluyoruz.” diye ekledi.

Ford tarafından geliştirilen bu savunma kalkanı, sade tek kurulum özelliğine sahip. Kalkan içinde bulunan kayışlar, PVC plastkten yapılmış kalkanı kabin içindeki tespit edecek noktalara bağlamanızı sağlıyor. Böylelikle sürücüyü başka yolculardan bu şeffaf plastikle ayırabiliyorsunuz.

Geliştirilen kalkan araç içinde ısıtma ve soğutma sistemlerinin çalışmasına engel teşkil etmiyor. Ayrı olarak şeffaf yapısı sayesinde önünde ve arkasında var olan şeyleri de görebiliyorsunuz. savunma kalkanını; sürücüyü art koltuklarda oturan yolculardan, sürücüyü hemide art ayni vakitte da taraf koltukta oturan sürücülerden ayırmak amaciyla konfigüre edebiliyorsunuz.

Ford kalkan sağlık

CEVAP VER