Yeni Ford Transit, 10 vitesli otomatik şanzımanı ile Türkiye’de satışa sunuldu. Minibüs, Van ve Kamyonet olmak üzere üç değişik kasa tipinde satışa sunulan Ford Transit ücreti ve tertemiz teknolojisiyle kullanıcılarına neler vadediyor?

Ford Transit özellikleri

Yeni Ford Transit, sınıfında dahada evvel görmediğimiz 10 vitesli otomatik şanzıman ile satışa sunuldu. Transit’in kullandığı şanzıman; Ford Mustang, Ford Ranger ve F150 modellerinde kullanılıyor. Transit’in kullanım emeline göre özelleştirilen şanzıman, kent içi kullanımda ve yük taşımacılığında rakiplerinin önüne geçmeyi amaçlıyor.

Yeni Transit, maksimum yakıt tasarrufu amaciyla otomatik start-stop özelliği ile entegre çalışıyor. Araçların yüklü halde seri kalkması amaciyla yenilenmiş 170 PS güç sunan 2.0 litrelik EcoBlue Upgrade motorunu kullanıyor. tek evvelki nesline göre sürücü tepkilerine dahada duyarlı vaziyete getirildiği söylenen Transit Minibüs’ün 15 ve 17 kişilik iki değişik çesidi bulunuyor.

2800 kilograma civarindan çekme kapasiteli Transit’ler yük taşımacılığı, yolcu taşımacılığı benzeri alanlarda kullanılabiliyor.

Mustang’den şanzımanını alan Transit Van 194.400 TL, Transit Kamyonet 208.700 TL ve Transit Minibüs 271.100 TL’den başlayan fiyatlarla bayilerde yerini aldı.

Ford Transit özellikleriFord Transit fiyatıFord Transit KamyonetFord Transit MinibüsFord Transit Van

CEVAP VER