Pandemi hasebiyle hanede kalmak zorunda kaldığımız bu bayram günlerinde, bilgisayarlarınızı hiç zorlamadan eğlenceli vakit geçirecek oyunlar oynamanız mümkün. Her hafta değişik oyun benzeri öneri verdiğimiz listemizde onuncu hafta sıra 2D oyun tavsiyesinde.

En enteresan 5, 2D oyun tavsiyesi

2D oyunlar, bilgisayarların ve evvel kara kutu dediğimiz atarilerin hanelerimize girdiği günlerden beri hayatımızın içindeler. özellikle nihayet yıllarda, retro oyun tutkusunda yaşanan patlama, 2D oyun çeşitlerinin de artmasına neden oldu.

Worms W.M.D

Bir zamanlar pc başında saatler geçirmemize neden Worms serisi aramıza art döndü. tek zamanlar arkadaşlar arası kurdğumuz lanlarla dahi başından kalkamadığımız 2D oyun, tertemiz haliyle de aynı eğlenceyi çevrimiçi oyun dünyasına kazandırmış.

Worms, tek grup kurtçuğun birbirlerini elinde bulunan silahlarla vurmaya çalıştığı eğlenceli tek oyun. ama hiç öyle dışarıdan bakıldığı civarindan basit tek oyunla karşı karşıya değilsiniz. Sıra tabanlı var olan oyunda, her kurtçuğun tespit edecek tek vakiti var. Yapmanız koşul olan bu kısıtlı zamanda, rakipleriniz var olan kurtçukları öldürmek.

2d oyun, steam

Öncelikle eğer oyunu dahada evvel oynamadıysanız, uzunca süre, oyuna dahada yarısına gelmeden veda edeceksiniz. Oyunda her silahın değişik tesirleri var ve bunları hangi şiddette vurduğunuz, konumunuz ve rüzgarın hızı benzeri değişik etkiler vuruşunuzu etkiliyor. Başka bir deyişle zit tek rüzgarda attığınız tek roket size art dönebilir. ama oyunun mantığını kavradıktan sonra, kazanmak amaciyla saatlerinizi pc başında geçirmeye hazır olun.

Oyuna gelen çevrimiçi mod şu vakit amaciyla çok da kullanışlı olarak görülmüyor. Oyuncular özellikle de, Bir hayli kimsenin online olarak oynamadığından şikayetçi. Bunda oyunun pahalı ücreti dolayısıyla yeteri civarindan yayılmaması tesirli olabilir.

Ancak, oyunun botlarıyla kurduğunuz oyunlar netlikle çevrimiçi mücadeleden çok dahada eğlenceli. Oyunun grafik mananında geliştiğini dile getirmek gerekir. özellikle haritalarda bulunan Bir hayli nesne dahada gerçekçi grafikllerle karşımıza çıkıyor.

Oyunun ücreti Steam üzerinde yüzde 10 indirimle dahi 80,09 TL benzeri çok tek ücrete sahip.  Eğer oyunu kendisinin başınıza oynamak istiyorsanız, tek evvelki oyun var olan Worms Armageddon ise 24 TL fiyatıyla dahada cazip geliyor. Oyun ile alakalı dahada çok bilgiye Steam sayfasından ulaşabilirsiniz.

2D oyunbayramda oyunen enteresan 2d oyunlarevde oynanacak oyuneğlencelik oyunlaroyunoyun oynaoyun tavsiyesisteamworms

CEVAP VER