Türkiye’de seyahatin lider sitesi Enuygun online müracaat kolaylığı sağlayan ve karşılaştırma hizmeti veren başka servisleriyle de hayatınızı kolaylaştırıyor. Enuygun’da tayyare bileti, otobüs, otel hizmetlerinin yanı sıra gündelik yasamda size muavin olacak ve kazançlı çıkmanızı sağlayan Bir hayli mahsul de var.

Enuygun’un kredi, mevduat, sigorta, GSM benzeri başka servisleri paradan ve vakitten kazanmanıza muavin oluyor. Gelin bu servislerin size ne benzeri kolaylıklar sağladığına göz atalım.

Hangi kredi uygun!

İhtiyaç, ev veyahut taşıt kredisi kullanmak isteyenler amaciyla kredi sayfaları hemide bütün bankaları karşılaştırma ayni vakitte da kolayca müracaat yapma imkanı sunuyor. Nasıl mı? Enuygun kredi sayfalarından ihtiyaç, ev veyahut taşıt kredisi bölümlerinden istediğinizi seçtiğinizde karşınıza çıkan ekrandan çekmek istediğiniz kredi meblağı ve vade aralığını girmeniz yeterli.

Örneğin gereksinim kredisi sayfasını tıkladığınızda önünüze bütün bankaların kredi nema oranları ve aylık taksit tutarlarının göründüğü tek sayfa çıkıyor. Enuygun’un anlaşmalı olduğu bankalardan size ahenk gösteren var olan krediye karar verdiyseniz, yanında bulunan ‘Hemen Başvur’ butonunu tıklıyorsunuz. gsm telefonunuza ön onay iletisi gelirse krediyi dilediğiniz şubeden kullanma hakkınız var. Bankaya gitmeden, üstelik başka bankaları tek tek dolaşmadan, kolayca kredi başvuruşunda bulunabilirsiniz.

Ev veyahut oto satın almak istiyorsanız da tek tek banka banka dolaşmanıza neden yok. ev ve taşıt kredileri amaciyla de kolayca karşılaştırma yapabilirsiniz. Bankaların ev ve taşıt kredileri amaciyla sundukları nema oranları devamlı güncellenerek kolayca ve huzurlu karşılaştırma yapmanız sağlanır. bunun için göre aylık taksitlerin ve toplaminda art ödemelerin ne civarindan tutacağını görüp planlamaya başlayabilirsiniz.

Mevduat seçeneklerini karşılaştır

Ya da tek miktar birikiminiz var ve bankaya yatırmak istiyorsunuz. O vakit tekrar banka banka dolaşmanıza neden yok. Hangi bankanın ne civarindan mevduat Getiriyi verdiğini görüp karşılaştırma yapabilirsiniz.

Mevduat sayfasına ‘Mevduat tutarı’ ve ‘Mevduat Süresi’ girmeniz yeterli. Çıkan sayfada bütün bankaların mevduat nema oranlarını görebilirsiniz. böylelikle vakitten kazanmış olursunuz. İsterseniz de Enuygun’un anlaşmalı olduğu bankalara başvurarak ayrıcalıklı nema oranlarına da sahip olabilirsiniz.

Sigorta yaptırmak çok kolay

Enuygun’da online sigorta yaptırmak da oldukça basit ve güvenli. Seyahat, sağlık, tamamlayıcı sağlık, DASK veyahut ev sigorta poliçelerinizi online, kolayca ve saglam tek biçimde yapabilirsiniz.

Kasko, trafik ve hususi sağlık sigortası ihtiyacınız amaciyla ile alakalı uzmanlaşmış sigorta danışmanlarımız sizi arayarak istediğiniz sigorta türü ile alakalı sizi bilgilendirir. 11 sigorta şirketinden ihtiyacınıza en ahenk gösteren alternatifleri sunarlar. böylelikle hemide online hemide hızlı hemide emniyetli ayni vakitte da bütçenize en ahenk gösteren sigortayı bulup yaptırabilirsiniz.

Enuygun’dan kasko önerisi al

GSM ve web karşılaştırması

Enuygun karşılaştırma hizmetlerini Ayrı olarak GSM ve web paketleri amaciyla de yapıyor. İnternet irtibatı sağlayan firmaların bağlantı hızı ve ücret detaylarını görebileceğiniz web sayfasında hemide karşılaştırma ayni vakitte da müracaat kolaylığı var. böylelikle bütçenize ahenk gösteren paketleri seçmeniz kolaylaşır. Aynı şekilde GSM firmalarının da konuşma ve veri ücretlerinin bulunduğu paketlerini de karşılaştırabilirsiniz.

Enuygun’u vakitten ve paradan kazandıran ayrıcalıklı hizmetlerinin yanı sıra seyahatlerinizde işlerinizi kolaylaştıracak vize ve araç kiralama hizmeti de sağlıyor.

Kısacası Enuygun karşılaştırma ve online müracaat kolaylığı sağlayan Bir hayli hizmetiyle size paradan ve vakitten kazandırmaya ayni ritimde devam ediyor.

enuygunseyahat

CEVAP VER