Tamamiyle güce odaklanan spor otomobillerde, ara ara tek mevzu gözardı edilebiliyor: Tasarım. Üreticilerin dahada çok satış rakamlarına ulaşabilmesi amaciyla ise tasarıma itina göstermesi şart. elbette Bir hayli üretici hız ve performansın yanında konfor ve tasarımı da odağına koyuyor ve alana mühendislik harikası diyebileceğimiz otomobiller çıkıyor. Biz de bu yazımızda en iyi dahil dizayna sahip 10 otomobili sizlerle paylaşıyoruz.

Pazarda tutunabilmenin şartı: minik detaylar

Spor oto pazarında deri, metal, ahşap ve alacantara benzeri değişik malzemelerden yapılmış Bir hayli dahil mekan ile karşılaşıyoruz. ama tek otomobili diğerlerinden ayıran en mühim şey, üreticinin eklediği minik detaylardır. Müşterilerin bu otomobilleri seçmelerindeki en hatri sayilir büyüklükte öğe gücünün yanı sıra dahil mekandaki minik detaylar.

Tabii ki oluşturduğum listede çok seveceğiniz veyahut hoşunuza gitmeyecek kabinler bulunabilir. Bunları açıklar bölümünde belirtebilirsiniz dahada çok uzatmadan Bir hayli değişik markaya yer vermeye çalıştığımız şimdiye civarindan üretilmiş en iyi 10 spor oto dahil mekanı listemize geçelim.

10. Audi RS 6 Avant

Audi dünyanın en iyi dahil mekanlarına sahip otomobillerini üreten üreticilerden biri. Dolayısıyla RS 6 Avant da tek kaide dışı değil. Kabin mimarisi, müşterilere lüks ve kaliteli tek his saglamak amaciyla çok iyi tek şekilde tasarlanmış. RS 6 Avant’ın dahil bölümünde dengeli tek metal ve parlak kara kombinasyonu ile navigasyon ve araç verileri amaciyla ortada keskin tek bilgi eğlence ekranı bulunuyor.

Kabinde, Audi’nin Virtual Cockpit ismini verdiği en güncel dijital gösterge paneline yer veriliyor. Bu panelden güncel G-kuvvetini, güç ve tork vaziyetini ve anlık turbo basıncını RS’e hususi grafikler ile rahatça öğrenebilirsiniz.

9. McLaren 720S

McLaren 720S, dışarıdan ve içeriden dünyanın en iyi görünümlü spor otomobillerinden biridir. Bu otomobilin dahil kismina oturduğunuz anda spor koltukların ne civarindan huzurlu olduğunu ayrım edersiniz.

Teknoloji açısından, 720S, sürücünün gereksinim duyacağı bütün verileri gösteren normalden dahada hatri sayilir büyüklükte tek gösterge ekranına sahip. Rakipleri Ferrari ve Lamborghini’ye mukayese et belli tek süre arkada kalmış, karmaşık tek menü tasarımına sahip tek bilgi-eğlence sistemi de aracın kontrolünü sağlamaya muavin oluyor.

en iyi 10 spor oto dahil mekanıspor oto dahil mekanıspor oto kabini

CEVAP VER