8 kameralı akıllı telefonlar amaciyla vakit sayan kullanıcıların sayısı azımsanamayacak civarindan fazla. çünkü akıllı telefon endüstrisi her geçen vakit gelişiyor ve donanım odaklı tasarımların sayısı artıyor.

Apple, Samsung, Xiaomi, Huawei ve başka telefon üreticilerinin üzerinde inovasyon açısından hatri sayilir büyüklükte tek baskı var. Geçtiğimiz senelerde modellerini kameralar üzerinden pazarlayan Bir hayli firma ile karşılaştık.

8 kameralı akıllı telefonlar çok uzakta değil!

Görüntü kalitesinin kullanıcılar amaciyla olmazsa olmaz tek öğe olduğunu biliyoruz. Yaptığı paylaşımlarla tanınan LetsGoDigital, argümanını destek vermek amaciyla yanına bu sefer mercek Technology’i aldı.

Huawei, Samsung ve Apple benzeri meşhur teknoloji şirketleri ile mercek Technology’nin imzasini attığı ticari ortaklıklar nihayet derece güçlü. nihayet vakitlerde üçlü veyahut 4’lü kamera kurulumları artık tek imtiyaz değil. çünkü beş kameralı kurulumlar ağır ağır yayılıyor.

Lens Technology hemide dokunmatik ekran üretiyor ayni vakitte da kamera modülleri üzerinde çalışıyor. Apple Watch’un ekranı bu Çinli şirket tarafından üretiliyor. Bu sene mayıs ayında Çin’de 8 kameralı tasarım amaciyla tek patent satın alan mercek Technology, iki Ekim 2020 tarihinde bu patentin detaylarını Dünya Fikri Mülkiyet Örgütü ile paylaştı ve onay aldı.

8 kameralı akıllı telefonlar

Konsept görüntülerine baktığımızda bu telefonun tam ekran deneyimi sunduğunu ve fütüristik tek tasarıma ev sahipliği yaptığını görüyoruz. asagi kısımda fiziki tek düğme var ve bu düğme ekrana entegre edilmiş.

Özçekim kamerası (selfie) amaciyla gözle görülebilen tek çentik, tek delikli kamera veyahut tek açılır kameranın olmadığını görüyoruz. Ön kameranın ekranın altında olduğu argüman ediliyor.

Ön tarafta rastgele tek kamera yok. art tarafa baktığımızda bizi 8 adet kamera ve dört adet flaş ünitesi karşılıyor. Bir hayli kullanıcıya göre bu tasarım çok dikkat çekici. Bunun dışında 16 kameralı tek LG telefon ile de karşılaşmıştık.

8 kameralı akıllı telefon

Bu stil telefonların ne vakit üretileceğini Daha bilmiyoruz. Bu kameraların bu şekilde yerleştirilmesi resim ve video çekimi ile alakalı nasıl tek yarar sağlayacak bilinmiyor.

Size göre bu modeller piyasada rağbet görecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

8 kameralı akıllı telefon8 kameralı akıllı telefonlar8 kameralı telefon8 kameralı telefonlarakıllı telefonakıllı telefonlartelefontelefonlar

CEVAP VER