ShiftDelete.Net ailesi olarak son teknolojiyi her zaman sizlere duyurmak için çalışıyoruz. Bu videomuzda da yenilenen dijital ödeme sistemlerini detaylı bir şekilde sizlere anlatmaya çalıştık. Konunun uzmanı olan Akbank Strateji, Dijital Bankacılık ve Ödeme Sistemleri Genel Müdür Yardımcısı Burcu Civelek Yüce ile yaptığımız çevrimiçi röportajda yenilenen dijital ödeme sistemi hakkında, almamız gereken tüm bilgileri aldık ve sizlerle paylaştık.

Akbank dijital ödeme sistemi üstünde fark yaratıyor!

Koronavirüsün salgınından sonra bildiğiniz gibi dünya genelinde pandamı ilan edildi. Bu nedenle dünyanın işleyişi tamamen değişirken, dijital çağa beklenenden çok daha hızlı bir şekilde ayak uydurmak zorunda kaldık. Akbank’ta değişen dünyanın bir parçası olarak müşterilerine farklı ve yapıcı çözümler sunarak, hem hayatı kolaylaştırıyor hem de koronavirüs pandemisinde farkındalık oluşturarak salgının yayılmasına karşı dijital ödeme sistemlerini zenginleştirmeye devam ediyor. Yenilikçi çözümlerine ek olarak banka, geçtiğimiz günlerde ödeme sistemlerinde fark yaratacak yeniliği hayata geçirdi ve müşterilerini Türkiye’de bir ilkle daha buluşturdu. Axess ve Wings kart sahipleri artık kredi kartlarını anında cebe indiriyor!

Axess’in yeni dijital deneyimi ile buluşmak için buraya tıklayabilirsiniz.

Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan Akbank’ın yeni dijital ödeme sistemi hakkındaki gelişmeleri paylaştığımız video ile sizleri baş başa bırakalım.

Akbank’ın yeni dijital ödeme sistemleri hakkında siz neler düşünüyorsunuz? Fikirlerinizi, düşünce ve görüşlerinizi yorumlar kısmından bizlerle paylaşabilirsiniz. Başka bir videoda daha görüşmek üzere…

akbanködeme sistemibankadijital ödeme sistemlerifintechhabermüdürteknolojivideo

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER