Son zamanların en çok konuşulan oyunlarından biri var olan Cyberpunk 2077’nin tertemiz oynanış videosu yayımlandı. Çıkış tarihinin de belli olduğu Cyberpunk 2077’nin görüntüleri oyun meraklılarını heyecanlandırdı. Cd Projekt Red şirketi tarafından tek vakit evvel çıkış tarihi ertelenen Cyberpunk 2077 oyunu 19 Kasım 2020 tarihinde piyasaya sürülecek. Bu akşam yapılan yayın ile Cyberpunk 2077’ın oynanışı yayımlandı. İşte Cyberpunk 2077 oynanış videosu…

Geçtiğimiz aylarda yayımlanan oynanış videosu demosunda Matrix ve John Wick filmlerinin baş oyuncusu Keanu Reeves’in yer alması çok konuşulmuştu. Bu akşam ise tertemiz oynanış videosu paylaşıldı. İşte oyundan görüntüler…

 

CYBERPUNK 2077 NE vakit ÇIKACAK?

Cyberpunk 2077, Xbox Series X, Xbox One, PlayStation 4, Stadia, Microsoft Windows platformlarında 19 Kasım 2020 tarihinde piyasaya çıkacak.

CYBERPUNK 2077 OYUNU HAKKINDA BİLGİLER

Cyberpunk 2077, geliştiriciliğini ve yayımcılığını CD Projekt Red’in yaptığı oyun yapma türündeki video oyunudur. İlk çıkış tarihi 16 Nisan 2020 olarak açıklama edip derhal peşinden 17 Eylül 2020’ye ertelenen oyunun, tek ertelemenin dahada derhal peşinden 19 Kasım 2020’de Microsoft Windows, PlayStation 4, Stadia ve Xbox One amaciyla piyasaya sürülmesi planlanmaktadır. Cyberpunk serisinden uyarlanan oyun, altı değişik bölgeye sahip distopik açık hayat var olan Night City’de geçmektedir. Oyuncular, birinci kişi nazar açısıyla oynayacakları oyunda pc korsanı, mekanik beceri, menzilli silah kullanımı ve yakın dövüş et benzeri seçeneklere sahip paralı asker V karakterini canlandıracak. Oyunu hemide birilerini öldürerek ayni vakitte da kimseyi öldürmeden bitirmek mümkün olacak.

Cyberpunk 2077, stüdyonun evvelki oyunu The Witcher 3: Wild Hunt’ın çalışan sayısından dahada fazla, takriben 500 kişiyle ve REDengine dört kullanılarak geliştirilmiştir. Oyun amaciyla Polonya’nın Wrocław şehrinde tertemiz tek bölüm açıldı ve geliştirme aşamasına muavin olması amaciyla Digital Scapes, Nvidia ve QLOC ile ortaklık kuruldu. Cyberpunk’ın yaratıcısı Mike Pondsmith danışman olarak görev almaktadır. Ayrı olarak aktör Keanu Reeves’in oyunda tek rolü vardır.

CEVAP VER