Geçtiğimiz aylarda şirket tarafından Crysis Remastered oyunu hakkında açıklama yapılmıştı. Bir Twitter kullanıcısı tarafından Crysis Remastered tanıtım tarihi ve fragmanı sızdırıldı.

Crysis Remastered tanıtım tarihi ve fragmanı sızdırıldı

2007 yılında oyuncuların beğenisine sunulan ve dünyada büyük yankı uyandıran Crysis, bazı talihsiz olaylardan dolayı 2013 sonrasında oyun gündeminden düşmüştü.

Şirket yaptığı açıklamada oyunun yeni grafikler ve oyun dinamikleri ile geleceğini ve yaklaşık olarak 7 GB yer kaplayacağını belirtmişti. Sızdırılan fragmanda oyunun Saber Interactive ve orijinal yapımcı olan Crytek tarafından yeniden geliştirildiği görülüyor.

Crysis Remastered tanıtım tarihi ve fragmanı sızdırıldı

Fragmandan da anlaşılacağı üzere oyun mükemmele yakın grafikler ile karşımıza çıkacak. 2007 yılında da benzer şekilde çağın ötesinde oyun yaparak oyuncuları kendine hayran bırakan şirket, bu hamle ile yeniden canlanmayı planlıyor.

Grafik, yapay zeka, sürükleyicilik gibi konularda birçok oyun incelemesinde yüksek puan alan Crysis, yeni versiyonu ile de çok konuşulacağa benziyor. Oyun fragmanı 1 Temmuz 19.00‘da yayınlanacak. Tanıtım tarihi ise 27 Temmuz olarak belirlenen oyun ile ilgili henüz detaylı bir bilgi yer almıyor.

İlk olarak Xbox ile karşımıza çıkacak olan oyunun PS4, Nintendo Switch ve PC için de yayınlanması bekleniyor.

crysiscrysis remasteredCrysis Remastered fragmanıCrysis Remastered fragmanı sızdırıldıCrysis Remastered tanıtım tarihiCrysis Remastered tanıtım tarihi sızdırıldı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER