Crysis Remastered tek Temmuz tarihinde hayranlarını hatri sayilir büyüklükte tek düş kırıklığına uğrattı. tertemiz versiyon öncesi alana çıkan evvel oyun içi görüntüler birçok Crysis hayranında heyecan yaratmıştı. ama bu heyecan Crytek’in erteleme kararı sonrası yerini düş kırıklığına bıraktı.

Crysis Remastered amaciyla Switch müjdesi

Bugün alana çıkan tek bilgiye göre ise Remastered en azından Switch amaciyla vaktinde yayınlanabilir. Oyunun yenilenmiş çesidi amaciyla evvel haberler Mayıs ayında karşımıza çıkmıştı. ama tek Temmuz amaciyla PC, Xbox ve PS4 amaciyla yapılacak Remastered çesidi belirsiz tek vakte ertelenmişti.

Aslında kimse Switch versiyonunun bu plana dahil olup olmadığını Bir hayli sorgulanmadı. bu erken alana çıkan bilgiye göre ise Switch amaciyla Remastered planlandığı benzeri 23 Temmuz tarihinde tanıtılacak.

Peki ama Switch çesidi amaciyla neden gecikme yaşanmadı? Switch her ne civarindan satış rakamlarıyla konsol piyasasının dengelerini değiştirmiş olsa da, grafik performansı açısından çok dahada düşük gereksinimlere sahip.

crysis remastered, crysis

Hatta konsol piyasasının mobil çesidi oarak anılan Switch için Crytek tarafından şu anne civarindan yapılmış var olan iyileşmeler fazlasıyla yeteri civarindan geleceğe benziyor. Yayınlanacak versiyon ise en azından esas manada yapılan iyileştirmeleri evvel kez görmemiz açısından mühim olacak.

Crysis Remastered amaciyla ise Crytek’in çok dahada güncel teknolojilere ahenk sağlayacak güncellemeler yapacağı konuşuluyor. tekrar de yapılacak lansmanın nihayet anda iptal edilmesi, mühim tek teknik mevzuyla karşı karşıya kalındığını da gösteriyor olabilir.

Özellikle lansman öncesi oyun içi görüntülerin alana çıkması sonrası bu kararın alınmış olması da manidar olarak algılanmıştı. Crytek şu vakit amaciyla PC ve konsollar amaciyla yenilenmiş verisiyonun ne vakit çıkacağını paylaşmış değil. Tahminler ise yaz sonu veyahut Eylül başı benzeri Remastered versiyonunun karşımıza çıkacağı yönünde.

Peki siz ne düşünüyorsunuz, Crysis Remastered Sahiden de beklentileri karşılayabilecek mi? Yorumlarınızı bekliyoruz.

CryEnginecrysiscrysis 2crysis 3crysis 4crysis dört mü geliyorcrysis remasteredcrytekoyunyenilenmiş crysis

CEVAP VER