Huawei‘nin asagi markası var olan Honor‘un tek müddettir tertemiz tek seri üzerinde çalıştığı biliniyordu. değişik sızıntılarla karşımıza çıkan Honor Play 4 serisi bu erken evvel kez doğrulanmış tek özelliğiyle gündem oldu. dahada evvel telefonlarda kızılötesi kameralar görmüştük ama Honor, bu seride çok değişik tek özellikle karşımıza çıkacak. Honor Play dört Pro ateş ölçecek!

Corona sonrası Honor Play dört serisi amaciyla dikkat cazip özellik!

Geçtiğimiz günlerde Huawei‘nin asagi markası Honor‘un tertemiz akıllı telefon serisinde ateş ölçme özelliği bulunacağı Weibo‘da paylaşılmıştı. Yarın tanıtılacak var olan Honor Play 4 serisinde sıcaklığı ölçmek amaciyla kullanılabilecek tek kızılötesi kamera bulunduğu onaylandı. Bu kalite ile birlikte Honor Play dört serisi ateş ölçebilecek.

Honor, aygıt üzerindeki sıcaklık ölçüm sensörlerinin Yalnızca nesnelerle, hayvanlarla ve insanlarla çalıştığını bildirdi. Bu özelliğin Covid-19 salgını ile uğraştığımız Bu sıralar anlık ateş ölçebilmemiz açısından gayet iyi tek kalite olacağını da söyleyebiliriz.

Ateş ölçüm cihazlarına eş tek mantıkta çalışan bu özellikle birlikte telefonu kişinin alnına bulundurarak ateşini ölçebileceğiz. Bu özelliğin Yalnızca Honor Play 4 Pro modelinde bulunacağı düşünülüyor ama Daha net tek bilgi bulunmuyor. Bununla birlikte, bugünün küresel vaziyeti göz önüne alındığında, akıllı telefonların basit özelliklerinden tek tanesini dahada görebiliyoruz. eğer bu kalite düzgün çalışırsa, corona virüs pandemisi esnasında oldukça çok insan ile muhatap olması koşul olan çalışanlar amaciyla kullanışlı olabileceğini söyleyebiliriz.

Corona sonrası Honor Play dört Pro amaciyla dikkat cazip özellik! - ShiftDelete.Net

Ateş ölçebilen Honor Play dört Pro ve başka Play dört serisi modelleri üç Haziran bugünü yani yarın tanıtılacak. Cihazların ücretleri ve nitelikleri ile alakalı Daha net tek bilgi bulunmuyor. bütün detayları yarın yapılacak tanıtım derhal peşinden sizlerle paylaşıyor olacağız.

64 Megapiksel: Honor Play dört 5G, tasarımı ile sahnede

64 Megapiksel: Honor Play dört 5G, tasarımı ile sahnede

Honor Play dört 5G, nitelikleri ve tasarımı ile alana çıktı. İşte geçen ay Play 4T ve Play 4T Pro modellerini tanıtan Çinli ekibin tertemiz üyesi!

Honor Play 4Honor Play dört ateş ölçebilecekHonor Play dört özellikleriHonor Play dört ProHonor Play dört Pro ateş ölçebilecekHonor Play dört Pro özellikleriHonor Play dört serisiHonor Play dört serisi özellikleri

CEVAP VER