Mobil çekimler artık çok dahada mühim vaziyete geldi. DJI da Osmo Mobile serisi ile bu çekimlerin aranan aksesuarlarını piyasaya sürüyor. Yakın vakit evvel dünyanın en minik gimbalları(sabitleme aparatı) arasında bulunan Osmo Mobile 3’ü piyasaya süre gelen şirket, bu modelin yanına tek yenisini ekliyor. Çok dahada gelişmiş özellikleriyle DJI Osmo Mobile 4 karşımıza çıkıyor. İşte DJI Osmo Mobile dört nitelikleri ve fiyatı:

DJI Osmo Mobile dört nitelikleri ve fiyatı

Telefon ile çekim yapan kişiler amaciyla basit şekilde çekim uygulamak oldukça önemli. DJI da telefon ile çekim yapanların işini çok dahada şuurlu yapmasını sağlayan DJI Osmo Mobile serisine tertemiz tek aza ekliyor. DJI Osmo Mobile dört özellikleri ile dikkat çekiyor.

Bu gönderiyi Instagram’da gör

Meet DJI OM 4, a smartphone stabilizer that is the ultimate solution for sharing your world. Magnetic, foldable, and ultra-compact, OM dört complements your smartphone perfectly, providing incredibly smooth footage. Simply snap it on and start creating magnetic moments right away! Click the link in bio to learn more. #DJIOM4 #DJIMagneticMoments

DJI (@djiglobal)’in paylaştığı tek gönderi (26 Ağu, 2020, 6:30öö PDT)

Yukarıda da gördüğünüz benzeri akıllı telefonlarla çok dahada basit tek şekilde çekim yapmayı sağlayan Mobile dört modeli, sabitleme aparatları arasında oldukça mühim tek konuma çıkacak benzeri görünüyor. Oldukça şık ve kompakt tek tasarımla sunulan bu aparat, akıllı telefona takılan tek başka parçayla Sanki bütünleşerek, kısa müddette şuurlu çekimler yapmaya imkan tanıyor.

DJI Osmo Mobile 4, gelişmiş yeteneklerle buluşuyor. genel manada evvelki model ile mukayese ettiğinde beden tasarımında mühim tek farklık görülmeyen cihaza tertemiz manyetik tek aparatın eklendiğini görüyoruz. Bu aparat iki değişik şekilde kullanılıyor. Telefonları kıskaçlı tasarımdan kurtaran DJI tertemiz modelinde, çok dahada basit tek taşıma deneyimi sunuyor.

DJI Osmo Mobile dört ozellikleri ve fiyati-00

Ürün evvelki modellerde olduğu benzeri katlanabilir yapıda ve bu sayede çantaya kolaylıkla sığabiliyor. içerisinde barındırdığı motorlu yapı sayesinde basit devinim kabileyeti sağlıyor. Böylelikle çekim yaparken telefonu dahada stabil tek şekilde devinim ettirmek mümkün vaziyete geliyor. Bu yapı hemide yatay çekimler ayni vakitte da dikey çekimler amaciyla düşünülmüş ve sabit video çekimleri noktasında mühim avantajlar sunuyor.

Yeni cihazın yazılım tarafında da dikkat çeken geliştirmeleri mevcutken aynı zamanda Osmo Mobile 4’ün mobil uygulamasında değişik çekim modları da bulunuyor. Cihaz, USB-C kablosuyla şarj edilebiliyor ve 2450 mAh piliyle takriben 15 saatlik tek kullanım sunuyor. Cihazın Avrupa’daki ücreti 149 dolar olarak kayıtlara geçiyor.

dji osmo mobileDJI Osmo Mobile 4DJI Osmo Mobile dört özellikleriDJI Osmo Mobile dört nitelikleri ve fiyatı

CEVAP VER