Call of Duty: Warzone çıktığı günden beri kullanıcıların severek oynadığı oyunlar arasında yer alıyor. Ücretsiz sunulmasıyla birlikte mühim oyuncu sayısına ulaşan oyunun,  sistem gereksinimleri noktasında da oyuncuları üzmediği söylenebilir. Oyun yakın tek vakit içinde minik tek farklık geçirdi. Oyuncular artık dahada emniyetli giriş yapacak.

Call of Duty: Warzone iki faktörlü kimlik doğrulama sistemi

Geçenlerde oyunun içinde yaşanan tek hatali hasebiyle oyuncuların şikayet ettiği CoD: Warzone amaciyla tertemiz tek güvenlik yoluna geçiliyor. Call of Duty: Warzone iki faktörlü kimlik doğrulama ile hilelerin de önüne geçebilir. tek müddettir Steam benzeri oyun platformların da kullandığı iki faktörlü kimlik doğrulama sistemine geçiş yapan oyunun, kullanıcıların güvenlik endişelerine de deva olacağı söyleniyor.

Infinity Ward’ın aldığı karar oynaması fiyatsız oyuncular amaciyla güvenlik tedbiri tek noktada İhtiyaç duyulan oluyor. Bunun nedeni ise Bir hayli oyuncunun aynı anda oyuna giriş yapması ve yaşanabilecek sorunlar.

Bunların önüne geçmek amaciyla Twitter üzerinden izahla duyurulan bu tertemiz doğrulama metodu Modern Warfare ile Battle Royale oyununa ulaşan oyuncular amaciyla değil Yalnızca fiyatsız oyun sisteminde oynayanlar amaciyla ek güvenlik tedbiri getiriyor.

Yapılan paylaşımda özellikle PC oyuncularında ek tek güvenlik sağlaması emeliyle bu kararın alındığı belirtildi. başka oyun platformlarına gelmemesinin nedeni ise Zati PlayStation ve Xbox oyuncuları onları savunmak amaciyla platformlarının iki faktörlü doğrulama sistemine sahip olması.

Bot oyuncuların veyahut hile yapan kişilerin de böylelikle dahada basit tespit edileceği söyleniyor. Oyun bildiğiniz benzeri bunun yanında en popüler PC oyunları arasında yer alıyor. 50 milyon oyuncusuyla oyun vakit geçtikçe popülerliğini katlıyor.

Call of Duty: WarzoneCall of Duty: Warzone güvenlikCall of Duty: Warzone iki faktörlü kimlik doğrulama

CEVAP VER