Sledgehammer Games tarafından geliştirilen ve Activision tarafından yayımcılığı yapılan Call of Duty: WWII için bilgisayar oyuncularına müjdeli bir haber geldi. 2017 yapımı CoD: WWII indirim haberi oyuncuları sevindirecek.

Call of Duty: WWII kısa süreliğine indirimde!

Call of Duty: WWII indirim

II. Dünya Savaşı’nın Avrupa cephelerini konu alan Call of Duty: WW II ilk çıktığı günden itibaren büyük bir oyuncu kitlesine sahip. Serinin 14. oyunu olan Cod: WWII, uzun bir geliştirme sürecinden sonra oyuncularla buluşmuştu.

Oyunun hikaye modunda 1944-1945 yılları arasında 1. Piyade bölüğündeki 12 kişilik bir ekibin yaşadıklarına şahitlik ediliyor. Hikaye ayrıca işgal altındaki Fransa, Belçika ve Ren Nehri boyunca Almanya ile yapılan savaşı da kapsıyor. Hikayede yer verilen ikonlaşmış tarihsel savaşlar da yer alıyor. Normandiya Çıkarması (D-Day), Paris’in Kurtuluşu, Aachen Muharebesi, Hürtgen Ormanı Muharebesi ve Ardenler Taarruzu gibi ikonlaşmış savaşlar yer alıyor. Hikaye öncelikli olarak 1944-1945 yılları arasında geçmesine rağmen bazı kısımlar karakterlerin geçmişini aktarmak için 1940-1944 aralığında geçiyor.

Tek oyunculu hikayede oyuncular ilk olarak 16. Piyade Alayı’nın iki askeri; 19 yaşındaki Er Ronald “Red” Daniels (Brett Zimmerman) ve en yakın arkadaşı Yahudi bir Amerikan olan Er Robert Zussman (Jonathan Tucker) olarak oynuyor. Daniels ve Zussman’ın takım arkadaşları arasında Çavuş William Pierson (Josh Duhamel) ve 1. Teğmen Joseph Turner (Jeffrey Pierce) bulunuyor. Ek karakterler arasında Fransız direnişçilerinden olan Jean-Jacques Rousseau ve İngiliz Binbaşı Edgar Crowley yer alıyor.

Bu güzel hikayeye sahip savaş oyunu Call of Duty: WWII bilgisayar versiyonu Steam‘de indirime girdi. 209,00 TL olan oyunun normal fiyatı 17 Mayıs 2020‘ye kadar yüzde 67 indirime girerek 68,97 TL olarak güncellendi.

Call of Duty için indirime giren bir başka paket ise oyunun Digital Deluxe versiyonu oldu. Steam’de normal fiyatı 349,00 TL olan Call of Duty: WWII Digital Deluxe yüzde 67 indirimle 115,17 TL fiyatla 17 Mayıs 2020 tarihine kadar satın alınabilecek.

call of dutycall of duty ww2call of duty wwiiCall of Duty: WWII steamcod ww2

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER