Oyunlarda zaman zaman yaşanan bazı hatalar, birçok kişinin oyunlardan soğumasına sebep olabiliyor. Daha önce hilelere geçit vermeyeceğini belirten Activision, oyun içi hatalar konusunda sıkıntı çekiyor. Zira Call of Duty Warzone hataları gündemde.

Call of Duty Warzone hataları çileden çıkarıyor

PC, PlayStation 4 ve Xbox One platformları için piyasaya sürülen birinci şahıs nişancı oyunu Call of Duty: Warzone, 10 Mart 2020’de kullanıcıların beğenisine sunuldu. Çıktığı günden beri gündemden düşmeyen yapım, ilginç bir hata ile karşı karşıya.

Activision ile Infinity Ward ikilisinin devreye girmek zorunda kaldığı bu hata, oynanışı tamamen etkiliyor. Battle royale yapısına sahip olan yeni oyunda helikopterler geçici bir süreliğine ortadan kaldırıldı. Peki neden?

Call of Duty Warzone hataları

Henüz birkaç gün önce tespit edilen bu hata, bir asker grubunun bir helikopter sayesinde yerin altından saldırı yapmasını sağlıyor. Yerin üstünde olan kişiler, bu helikoptere karşı hiçbir hamle yapamıyor. Activision; bu sebepten ötürü helikopterleri oyundan, tekrar geri getirmek üzere, sildi.

Kendisinden kaçınılması imkansız olan bu saldırı türü, oyuncuların derhal ölmesine sebep olabiliyor. Haritanın altını kullanarak yapılan saldırılara ne yazık ki ilk kez şahit olunmuyor. İçerisinde uzman oyuncuların bulunduğu böyle bir helikopter, hızlı olması nedeniyle bir karşılaşmayı altüst edebilir.

Call of Duty Warzone

Bu hataya şahit olan birçok kişi, oyunu o an kapattığını ifade etti. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan hem oyun içinden teçhizat kaldırtan hem de oyuncuların keyfini bozan o anları sizlerle paylaşalım. İyi seyirler.

Helicopter Glitch under the map?? Please fix this game… from Warzone

Call of Duty Warzone harita altından saldıran helikopterCall of Duty Warzone hatalarıCall of Duty Warzone helikopter bugCall of Duty Warzone helikopter hatasıCall of Duty Warzone hileleriCall of Duty Warzone oyun hatalarıCall of Duty: Warzone yeraltından saldıran helikopter

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER