Xiaomi POCO modelleri hemide MIUI 12 güncellemesi ayni vakitte da Android 11 sayesinde tekrar gündemde. Çinli firmanın isimi POCO X3 NFC var olan akıllı telefonu nihayet vakitlerde Bir hayli kişinin alakasını çekmeyi başardı.

Asya kıtasında yaşayan POCO F2 Pro kullanıcılarının stabil var olan Android 11 tabanlı tek MIUI 12 yazılımı ile tanıştığı tespit edildi. 12 Mayıs 2020 tarihinde piyasaya sürülen bu ürünün ülkemizde de satışa sunulduğunu duyurmuştuk.

Xiaomi POCO yeni sezon modelleri tek sefer dahada gündemde: MIUI 12 

Bu sene haziran ayında POCO F2 Pro kullanıcılarına Android 11 güncellemesini yayımlayacağına değin tek laf veren 10 yaşında olan teknoloji firması sözünü tuttu. 22 Haziran 2020 tarihinde Redmi K30 Pro ve POCO F2 Pro ikilisini Android 11 Beta ile tazeleyen Xiaomi şimdi de MIUI 12 ile tek sefer dahada ön planda.

Bu akıllı telefonun Android 11 tabanlı var olan MIUI 12 ile güncellenmesi milyonlarca kişiyi sevindirdi. Dosya boyutu 2.8 GB var olan bu güncellemenin dosya kodu MIUI V12.2.1.0.RJKMIXM.

Xiaomi POCO modelleri

Bu güncelleme amaciyla hazırlanan bilgilendirme metnine tek göz attığımızda gözümüze kamera ile alakalı var olan yenilikler göze çarpıyor. Dilerseniz POCO F2 Pro kullanıcıları amaciyla hazırlanan yeniliklere tek bakalım:

— suni zekâ tabanlı var olan üç tertemiz filigran!
— video klipler amaciyla tertemiz şablonlar!
— video klipler artık kroki olarak kaydedilebiliyor.
— video klipler amaciyla hazırlanan tertemiz şablonlar ve ön ayarlar artık indirilebiliyor.

Ayrıca eylül ayı amaciyla hazırlanan güvenlik yaması ile başka MIUI 12 nitelikleri de kullanıcıları bekleyen yenilikler arasında yer alıyor. POCO F2 Pro amaciyla neler düşünüyorsunuz? Yorumlarınızı bekliyoruz.

MIUI 12 tanıtıldı! Xiaomi telefonların tertemiz arayüzü

MIUI 12 tanıtıldı! Xiaomi telefonların tertemiz arayüzü

Xiaomi telefonların tertemiz kullanıcı arayüzü MIUI 12 tanıtıldı. İşte MIUI 12 nitelikleri ve güncellemeyi alacak Xiaomi telefonlar!

Androidandroid 11Android 11 güncellemesiandroid haberleripoco f2 proPoco F2 Pro Android 11Poco F2 Pro özellikleriXiaomi POCO F2 ProXiaomi POCO F2 Pro özellikleri

CEVAP VER