ShiftDelete.net olarak en yeni teknolojileri sizlerin karşısına çıkartmaya devam ediyoruz. Bu akşam, Apple’ın özel olarak yapacağı, iPhone 12 tanıtımı olarak da bilinen ve Apple’ın en yeni ürünlerini tanıtması beklenen etkinliğini, canlı yayında sizler için simültane olarak çeviriyoruz. Apple etkinliği Türkçe olarak karşınızda olacak ve iPhone 12 serisinin de tanıtılması beklenen bu etkinlikte sizlere fikirlerimizi aktaracağız.

Apple özel canlı yayınımız saat 19.30’da başlayacak

Apple’ın özel olarak yapacağı etkinlik, Türkiye saati ile 20.00’da başlayacak. Bizler de bu yayından 30 dakika önce canlı yayına başlayacak ve sizlere etkinlik hakkında bilgi vereceğiz. Apple’ın her yıl bu ay gerçekleştirdiği özel etkinlik, birçok kullanıcı için heyecanlandırıcı olacak.

*Canlı yayın linki eklenecek*

Nelerin tanıtılmasını bekliyoruz?

Apple’ın her yıl özel olarak düzenlediği bu etkinlik, dünyada birçok kullanıcı tarafından merakla bekleniyor. Geçmişte olduğu gibi, en yeni iPhone’ların da bu etkinlikte tanıtılması beklense bile bu yıl pandemi sürecinden dolayı durumlar daha farklı olabilir. Apple’ın bu zamana kadar her seferinde yeni iPhone serisini bu etkinlikte tanıtması, kullanıcılar tarafından yine aynı şekilde olması yönünde bir beklenti oluşturuyor. Ancak Apple hakkında birçok doğru bilgi sızıntısı ile gündeme gelen kaynaklar, iPhone 12’nin bu etkinlikte gelmeyeğini belirtiyor. Bu etkinlikte uygun fiyatlı Apple Watch SE, yeni abonelik sistemi Apple One‘ın duyurulma ihtimali ile beraber AirTagsAirPods Studio, Yeni HomePod karşımıza çıkacak gibi duruyor.

Appleapple canlı yayınıapple canlı yayını ne zamaniphone 12 tanıtımı

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER