RTX 3000 ekran kartlarının yanı sıra  pc dünyasına damgasını vuran gelişmelerden birisi de, Apple M1 oldu. Apple’ın Intel işlemcilere veda etme yolunda evvel adımı attığını ve kendisinin işlemcisinden güç alan Macbook Air, 13 ‘ Macbook Pro ve Mac Mini modellerini piyasaya sürdüğünü size duyurmuştuk.

Kuo, 2021’in 2. çeyreğinde tertemiz Mac’lerin piyasaya sürüleceğini söylüyor

Apple denildiğinde evvel akla gelen analistlerden birisi olan Ming-Chi Kuo‘ya göre Apple, Mac modellerinin tasarımında değişikliğe gitmeye hazırlanıyor. 2015 yılından ardindan Macbook Pro ve Air benzeri modellerin yanı sıra Mac Mini’nin tasarımında minik değişikliklere gidildiği değiştiği her biri tarafından biliniyor.

Ancak, iMac yeni sezon modelleri oldukça kuvvetli tek donanıma sahip olsa da yıllardır aynı tasarımı kullanıyor. Bu kapsamda evvel beklenti ince çerçeveler ile çok dahada şık tek tasarıma sahip var olan ve söylentilere göre Face ID desteğine sahip var olan tertemiz iMac’ler ile karşımıza çıkması yönünde. Kuo’ya göre evvel modelleri 2021‘in ikinci çeyreğinin sonunda veyahut üçüncü çeyrekte göreceğiz.

Macbook Pro’da 15 ‘ ekrandan 16 ‘ ekrana geçiş yapan Apple’ın 13 ‘ seviyesinden 14 ‘ seviyesine çıkması uzunca müddettir bekleniyordu. 2021 seneninde tasarımın yenilenmesiyle 13 ‘ ekranlar yerini 14 ‘ ekranlara bırakabilir.

Appleapple imacApple M1apple macbook proimacmac

CEVAP VER