Mobil oyunlar çoğu zaman kullanıcılar için bir zaman geçirme uygulamasından çok, keyifli zaman geçirebilecekleri birer araç oldu. İçinde bulunduğumuz Ramazan ayında gece geç saatlerde sahur için ayakta kalıp sıkılanlara özel Android telefonlar için en iyi oyunlar serimiz ile karşınızdayız.

Android telefonlar için en iyi oyunlar

Dilerseniz sözü fazla uzatmadan sizleri videomuz ile baş başa bırakalım. İyi seyirler.

Bu oyunlardan ilki Bus Simulator oldu. Türkiye, Amerika, Rusya, Almanya, İtalya, Fransa, İspanya, Hollanda, Brezilya, Azerbaycan gibi dünyanın önde gelen ülkelerinde otobüs şirketinizi kurup Dünyanın en büyük otobüs şirketi olabilirsiniz.

Bus Simulator indirmek için: https://bit.ly/3bijBag

İkinci oyunumuz ise şişeyi çeşitli engellerin arasından hedefe götürmeye çalışabileceğiniz Bottle Flip 3D oldu.

Bottle Flip 3D indirmek için: https://bit.ly/33wmcsM

Üçüncü oyunumuz Jetpack Joyride, hız ve refleksin ön planda olduğu bir oyun. Oyunda bulunan kahramanlarla çeşitli seviyelerde ilerleyip topladığınız altınlarla gelişim sağlayıp güçlenebiliyorsunuz.

Jetpack Joyride indirmek için: https://bit.ly/3eC0qdz

Yaşadığımız koronavirüs salgınının bir tür atış simülasyonu olan Sniper 3D oyununda ise, yer alan hikayede azılı suçluları ve hedefleri sniper ile vurarak en yüksek seviyeye ulaşabilirsiniz.

Sniper 3D indirmek için: https://bit.ly/3fdrzlY

Sıradaki oyunumuz Dr. Parking 4. Bu oyunda farklı kombinasyonlarla çeşitli park yerinden çıkma ve park etme yaparak seviyeleri atlayarak eğlenceli zaman geçirebilirsiniz.

Dr. Parking 4 indirmek için: https://bit.ly/2R1YKkJ

Çok oyunculu olan bir diğer oyun olan Satranç, rakiplerinizi kuracağınız çeşitli stratejilerle şah-mat yaparak seviye atlayıp daha zorlu rakiplerle karşılaşarak meydan okuyabileceğiniz bir oyun olarak dikkat çekiyor.

Satranç indirmek için: https://bit.ly/3fem7Q5

Türkiye’de oldukça yüksek takipçisi olan bilardo spor dalını diğer oyuncularla çeşitli modlarda oynayabileceğiniz 8 Ball Pool oyununu da zaman geçirmek için değerlendirebilirsiniz.

8 Ball Pool indirmek için: https://bit.ly/3ty6Z4V

Pek çok farklı araçla tepe tırmanışları gerektiren eşsiz ortamlardaki mücadelelerde, tehlikeli manevralardan bonuslar kazanıp, arabanızı yükseltmek için para toplayabilir ve en uzak mesafelere ulaşabileceğiniz Hill Climb Racer keyif bir vakit geçirmek değerlendirilebilecek bir başka oyun.

Hill Climb Racer indirmek için: https://bit.ly/3tzQDZD

Son oyunumuz, en çok oynanan oyun listeleri arasında birçok defa giren ve oldukça sevilen Stack Ball oldu. Bu oyunda ekrana basılı tutarak topu en aşağıdaki hedefe indirmeye çalışıyorsunuz.

Stack Ball indirmek için: https://bit.ly/33w2Ofs

Android telefonlar için en iyi oyunlar

Kaynak :shiftdelete

CEVAP VER